A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Meccs 5.percében 2.20
És nem történt semmi. 0-0-nál.

bakker. 2019.08.06. 17:15:51

@Vasma: Hali!

A Bruges nyer, de kap gólt és a Zvezda-Koppenhága GG tetszik. Ezt teszem. Az Ajax lőhet két gólt, de elég nekik, ha egyet lőnek, ha érzed tegyed.

UnderOverHunter 2019.08.06. 17:17:43

@UnderOverHunter: A 15.percben pedig már 2.55 az Ararat. Hejj de gyorsan gyengülnek ezek.

Vasma 2019.08.06. 17:31:49

@bakker.: megtolom ezt a triot, lesz ami lesz ;) hajrá!

TábornokÚr 1971 2019.08.06. 17:49:16

Üdv mindenkinek.

Tegyük azt hozzá hogy csoportkörbe jutás a tét. Az Ajax eldöntheti ma a továbbjutást! Otthon is kiüti a görög bajnokot.

UnderOverHunter 2019.08.06. 18:36:48

Micsoda fordulat az Ararat - Saburtalo meccsen...

2019.08.06. 18:41:55

@UnderOverHunter: Hali ,én belenéztem,Riga irányít,igy a tippem:Riga lövi a következőt,1.97 .

UnderOverHunter 2019.08.06. 19:00:28

Ararat-Saburtalo hatalmas bundáskenyér lehetett. 72. percig stabilan vezet otthon az esélyes hazai, Aztán mikor már csilliós odsz volt a V-re, gyorsan kaptak 2 gólt. De olyan 2 percen belül. Nagyon fura odszmozgások voltak már az elején is.

2019.08.06. 19:12:49

Jóooooó Albika

A 2 az is legyszi prezentálni

UnderOverHunter 2019.08.06. 19:22:19

@AirTiger: Próbálkoznak de tök homály csapat ez a Riga. Ez 0-1 vagy 0-2 lesz. ( de ezt tipikus GG-s meccsnek tartották előzetesen). Ja és viccesen a gyengébb Riga lett kihozva esélyesebbnek is.

2019.08.06. 19:28:44

@Heisenberg SAS: ha minden nap ilyen könnyü lenne 100 at nyerni

ALBIKA TE VAGY A KIRÁLY NO ROXXY AY

sosetalalomel 2019.08.06. 19:30:46

Zágrábnál van egy nagyon labdaügyes spanyol korosztályos válogatott, Dani Olmo. Pontrúgásoknál, rögzített szituációknál oda tudja rúgni a labdát, ahová kell. Jobb lába életveszélyes, és van szeme is a játékhoz! Ha Őt ki tudja kapcsolni a Ferencváros az már fél siker lehet.

2019.08.06. 19:36:28

@Heisenberg SAS: zsülike nem megy ez neked cimbi

2019.08.06. 19:46:14

@UnderOverHunter: miből gondolod hogy gyengébb?a piast gliwice sokkal erősebb a helsinkinél,mégis kiütötte a Riga.Most is jobb a Riga végig.

Isoo 2019.08.06. 19:46:20

Ajax meccs nesze.. bar nekem csak a 2 gól kéne.. meg most Alex de Minaur nagyon necces teniszben

2019.08.06. 19:50:36

apoel gól,1.80 a félidőben,szerintem ez is jó.

Baltimore - NY Yankees
Vendég és több (A mérkőzés győztese + Pontszám 10,5)
NY Mets - Miami
Hazai és több (A mérkőzés győztese + Pontszám 8,5)

sosetalalomel 2019.08.06. 20:14:22

Ferencvárosnak fel kell adnia a területvédekezést, és átállni emberfogásra azonnal!

UnderOverHunter 2019.08.06. 20:43:12

@AirTiger: Grat! Meglett a Riga gólod. A Piast Gliwice brutál meglepi volt, előtte a Dundalkot se tudták megverni.

zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor. 2019.08.06. 20:43:17

Miért nem tudtok egy magyar csapat továbbjutásárért szoritani?

overhunter 2019.08.06. 20:47:54

@zsetonos Emlékezzünk! Csurog, Zsablya, Mozsor.:
Ne haragudj,de hol látsz Te "magyar" csapatot?
Alig vannak Magyarok a csapatokban...

2019.08.06. 20:57:38

Zvezda gg 2.25 most,az is jó kvóta.

Don Axee 2019.08.06. 20:57:56

Bruge- Dinamon meglesz remèlem a GG

éééénnnnnnnnnn 2019.08.06. 20:58:43

Ezt a semmitelen lovrencsicset mikor takarítják már el innen? Mutogat a gól előtt...ahelyett, hogy futna meg focizna... pfff

2019.08.06. 20:58:52

Nem jó lett

Astérixxxx 2019.08.06. 20:38:46

Juventínó1981 2019.08.06. 21:05:25

@Heisenberg SAS: Gratula a tenisz tippedhez simán behúzta Albot R.

UnderOverHunter 2019.08.06. 21:12:31

@AirTiger: Apoel gól is beesett. Szép volt!

2019.08.06. 21:23:23

@UnderOverHunter: kösz,malac volt. zvezda gg már sok lenne a jóból.

UnderOverHunter 2019.08.06. 21:30:27

@AirTiger: Ja, ott nem sok gólt várok. De nem lehet tudni. Apoel is underesnek tűnt.

zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor. 2019.08.06. 21:32:38

Bent vagyok a munkahelyen, így nem látom a meccset, milyen a meccs menete.

Kolnok 2019.08.06. 21:42:00

Szutyok fradi, ezek esküszöm sz*patjàk a fogadókat

bakker. 2019.08.06. 21:42:13

@zsetonos Emlékezzünk! Csurog, Zsablya, Mozsor.: Mondanám, de én sem látom. Jó az eredmény, de itthon gólt kell lőnünk, nem szabad 0-0-ra játszani.

2019.08.06. 21:45:26

@Kolnok: már akit tudnak tesó...... engem miétt nem szolatnak?

llégiós 2019.08.06. 21:48:12

@Kolnok: Te mit nézel, idióta, menj aludni, vége az esti mesének!!!!!!!

TábornokÚr 1971 2019.08.06. 21:49:59

@overhunter: Fárasztó vagy ezzel a nagyar csapatokat utáljuk meg minden magyar sportolöt akit a magyar állam támogat... írd máshová bizti szeretni fognak.

2019.08.06. 21:50:11

Feladta FELADTA F E L A D T A
Jajjjjjjjjjaaaáaaaaaaajjjjjjjjjj

TábornokÚr 1971 2019.08.06. 21:51:02

@Kolnok: Ez meg mi??? Nem is értem mi akar ez lenni...

2019.08.06. 21:52:16

@Heisenberg SAS: ez benne a riziko faktor
már értem az elejét

2019.08.06. 21:54:06

@zsetonos Emlékezzünk! Csurog, Zsablya, Mozsor.: @bakker.: Egy az egy ellen ügyesebb, focira emlékeztetőbb dolgokat csinálnak a horvátok, de csapatként nrm jobbak.

2019.08.06. 21:57:05

@TábornokÚr 1971: sokat bukott , már bánja ill szánja büneit

Don Axee 2019.08.06. 21:57:49

Kijev gól nem lesz meg sajnos

2019.08.06. 21:57:55

@zsetonos Emlékezzünk! Csurog, Zsablya, Mozsor.: Nincs mit. Közben vége és az eredmény igazságos döntetlen.

2019.08.06. 21:59:09

@Astérixxxx: fradinak pesten minyimum 2 golt kell lönie de inkább hármat.

Necces lesz , de ez szép volt foggal körömmel

2019.08.06. 21:59:28

20 percük van hogy még egy gólt összehozzanak.
FC Bruges - Dinamo Kijev, Gólszám 1,5 Több, mint 1,5 1.70 Nyitott

PedroZolee 2019.08.06. 22:01:39

@zsetonos Emlékezzünk! Csurog, Zsablya, Mozsor.: sokkal veszelyesebb volt a Dinamo, szerencse is kellett, hogy maradt az 1-1. Veszelyesek ezek nagyon, a 16-osnal konnyen kicseleztek a Fradi vedoket. Attol fuggetlenul, hogy mi vagyunk "elonyben" itt barmi lehet a visszavagon.

TábornokÚr 1971 2019.08.06. 22:01:42

Az ajax kiüti tavaj a 8 között a júvét a Vidi megveri oda-- vissza a Paokot... ki érte ezt! Pedig "csak"De Jong ment el.. A Fradi meg játszik egy 1-1-et a tuti 1.4 hazaiért. Ki érti ezt?

2019.08.06. 22:02:50

@Heisenberg SAS: Én csak a második félidőt láttam, de a Tokmac nem ide való, kilóg felfelé.

Bucak77 2019.08.06. 22:03:17

Megint ez az kamufoci az ellenféltől.... Második félidőben le se támadtak, nem is akartak nyerni a horvátok, kocogtak a pályán... Ez már megint olyan mint a tavalyi vidi kamuszereplése, ahol megye1es szinten fociztak az ellenfelek.... De ha már horvátok, a 2-1re megnyert válogatott meccsen is direkt azon voltak nehogy nyerjenek, de ha lehet kapjanak ki. Ebből főtábla lessz, méghozzá bl... A maribort vagy rosenborgot meggyőzik simán hogy feküdjenek le

Kolnok 2019.08.06. 22:04:48

@llégiós: kérlek ne illess illetlen szavakkal, értem én hogy a putriban megszoktad hogy ott leidiotázhatsz másokat, de ez nem az a hely.

TábornokÚr 1971 2019.08.06. 22:05:32

@Astérixxxx: Neked volt igazad, bár én nem raktam semmit az Ajaxot benyaltuk rendesen...

2019.08.06. 22:06:46

13 féle 50 forintos érmém van.
Valakinek van ennyi?

2019.08.06. 22:09:41

@TábornokÚr 1971: Nem fogok okoskodni, a meccs előtt leírtam, hogy mit gondolok erről e meccsről, én az szerint játszottam HD-be. Ajaxtól ennyit sem vártam, de így szerintem ők mennek tovább.

bakker. 2019.08.06. 22:09:48

@Heisenberg SAS: Én csak papír pénzt gyűjtök :)

UnderOverHunter 2019.08.06. 22:13:50

@zsetonos Emlékezzünk! Csurog, Zsablya, Mozsor.: Masszív ez a Fradi, de 1-2 védelmi hiba becsúszott. Kis mázli kellett azért az 1-1-hez.
Csapatként nem jó a Dinamo. Egyénileg azért képzettebb játékosok.

2019.08.06. 22:15:09

@bakker.: 50 forintosból volt bankjegy is :)

2019.08.06. 22:17:00

@bakker.: 12 limitált + az általánosan használt. Nekem megvan mind xd

bakker. 2019.08.06. 22:18:42

@Heisenberg SAS: Gratulálok! Igen, ezek a limitáltak voltak tényleg. Na most már ezt is tudom :)

2019.08.06. 22:19:00

@bakker.: a vivó vb-s nincs két hónapos nekem már megvan

2019.08.06. 22:19:19

@bakker.: Igen, de ezek az emlékváltozatok. Eredetileg a sólyommal verték az általános érmét, ami Sas gyűjteményeben is meg van.