@Ciprian Tătărușanu: bazzeg te ismersz engem :OO Kornéltól meg Gabitól van dedikált DVTK-poszterem, 2000-es évek eleje, volt bérletem

14810 V R. McLeod - T. Ford T. Ford (A mérkőzés győztese) 1,55
16041 H J-W. Tsonga - J. Tipsarevic J-W. Tsonga (A mérkőzés győztese) 1,25
11846 H G. Monfils - K. Anderson G. Monfils (A mérkőzés győztese) 1,25
19120 H Kr. Pliskova - O. Dodin Kr. Pliskova (A mérkőzés győztese) 1,75
13524 V A. Zverev - M. Cilic Több, mint 23,5 (Játékszám 23,5) 1,95

Eredő: 8.27

Good luck! \(^_^)/

2016.10.10. 21:31:54

@Ciprian Tătărușanu: de a 2000/2001-es magyar elsőosztályban ősszel volt alapszakasz is, hogy csökkentsék a létszámot, az a Fradi közel volt a kieséshez, aztán tavasszal bajnok lett, csak pár pontot vittek az alapszakaszból tovább a csapatok, így alig volt hátránya az ősszel jól szereplő csapatokhoz képest

ibracadabra09 2016.10.10. 21:32:08

Svajcra tettem h -2.5ről nyer es h 8 felett lesz a szöglet... hat köszi Svajc egyik se lesz!!! Max 0-2 es 4-5szöglet.. vicc

vécés jóska 2016.10.10. 21:33:14

A védelmünk nagyon gyér, ezek gólt fognak rúgni, de Niko is

Mennyi magyar fociguru :) emlékeztek régen a vasárnap déli PNB-s meccsekre, meg a félidei félpályás szurkolói kapurarúgásokra? :D

BombajóBoxos 2016.10.10. 21:35:06

@Di Biagio: @talpnyali: @vécés jóska: @Stan The Wawrinka: a RÁJÁTSZÁSOS BAJNOKSÁGBAN AZ VOTL A LEGJOBB hogy megnyerte az alapszakaszt a tatabánya majd csont nélkül kiesett

2016.10.10. 21:36:24

@vécés jóska: naná :D, az RTL-en mentek a meccsek, vasárnap délben, az ultrák nem voltak túl boldogok :-P

2016.10.10. 21:37:18

@Ciprian Tătărușanu: jaja, a Fradi meg ellentétes utat járt be akkor
utána már sosem jutott vissza a Tatabánya, akkor nem gondoltam volna...

ibracadabra09 2016.10.10. 21:37:36

Svajcra meg 2gol es 7szöglet.. na persze :D

Stan the Newport County fan 2016.10.10. 21:38:38

Hát arra ki emlékszik, Lokit kiesett majd Bkv előre visszalépett így maradtunk az első osztályban, aztán megnyertük a bajnokságot abban az évben :DD

Pól Poloska 2016.10.10. 21:39:13

@vécés jóska: Marek Penksa 99

k.urva s.zarok vagyunk, félek, szinte remegek :S

talpnyali tábornok 2016.10.10. 21:39:28

@Ciprian Tătărușanu: akkor csináltak Kipuból majdnem gólkirályt :)

BombajóBoxos 2016.10.10. 21:39:30

meg egyszer az inter!!!
abajnokság első 18 meccséből 14-15 döntetlent játszott:))) mondjuk az is lehetett vagy 15 éve

2016.10.10. 21:40:40

@Ciprian Tătărușanu: csak 11 év, 2004/2005 ManciniX

vécés jóska 2016.10.10. 21:41:36

@Paul10: amúgy tényleg nem vagyunk túl jók, védelmünk nagyon gáz, 3-2 lehetne, de a félidőben Storck Botond rendezi a sorokat

én akkor kezdtem el nézni a focit, mikor a Gázszer volt, micsoda csapatttt, sajnos Stadler Józsi bának hónapjai vannak :(

BombajóBoxos 2016.10.10. 21:42:08

de régen olaszban ha azonos pontszámmal végeztek akkor döntőt játszottak a halyezésért!!és egyszer a parma így indulhatott a bl-ben ahol a rangerssel játszott az votl minden idők legjobb parmaja thurammal meg buffonnal rangersben egy sarbonyier nevű tag véfett

vécés jóska 2016.10.10. 21:43:50

@talpnyali: @Ciprian Tătărușanu: a Gelei, kisMészöly, Tüske, Kipu, Vincze Pilu féle Tatabánya. és talán akkoriban játszott még a BVSC-ben Détári, de akkor már túl sokat ivott

BombajóBoxos 2016.10.10. 21:46:55

@Di Biagio: az egyszer 3-3at játszott a fradival egyszer meg megalázta csillag krisztián csodálatos góljával

vécés jóska 2016.10.10. 21:48:27

@Paul10: kamu 11-essel vezet, már tartalékol Svájc, max 0-2

@Di Biagio: tényleg :D még a VB-re is ment tőlük játékos, Sibaya :) meg a Nagykanizsa, fele csapat masszív alkesz volt :D

BombajóBoxos 2016.10.10. 21:49:29

@Di Biagio: az nem tudom hogy mikor volt de talán 4-5-3 lett a 3.kerületnek és volt vagy 8-10ezer nézőő és brutal jó meccs voolt!! meccs miatt nem mentem el teadélutánra

2016.10.10. 21:50:44

@vécés jóska: ez is jó bajnokság volt
A téli szünetben a Gázszer FC visszalépett a PNB küzdelmeitől, helyét a másodosztályú Pécs vette át, a Gázszer őszi eredményeivel együtt! 2000 március 12-én a Szeged LC gazdasági okok miatt sorozatban a negyedik mérkőzésére sem tudott kiállni, ezért az MLSZ kizárta a bajnokságból. (Az ő helyét egy csapat sem vette át).

vécés jóska 2016.10.10. 21:50:47

Nikoliccal mi a bront van? kúrja Storck lányát vagy mi? ez sose tud játszani.

vécés jóska 2016.10.10. 21:52:54

Sokkal jobbak :SSSS mi lesz itt...

BombajóBoxos 2016.10.10. 21:53:41

@Di Biagio: de te ezt wikipediából írod de mi erre emlékszünk azaz én meg ciprian is

2016.10.10. 21:55:10

@Ciprian Tătărușanu: ez onnan másoltam persze, arra emlékeztem, hogy amikor a Szeged kilépett az elsőosztályból akkor volt más kavarás is

BombajóBoxos 2016.10.10. 21:56:49

@Di Biagio: de az urbán flóri a szegedben játszott

talpnyali tábornok 2016.10.10. 21:57:08

@Di Biagio: Szegedért kár, az egyetlen klub amit sajnálok a ZTE-n kívűl

Stan the Newport County fan 2016.10.10. 21:58:56

@talpnyali: hát azért van 1-2, Tatabánya hová süllyedt, nem beszélve ilyen Pécs, Csaba,Nyíregy helyekről ahol 10szer annyi néző van mindig mint Pakson vagy az Mtknál

talpnyali tábornok 2016.10.10. 22:01:57

@Stan The Wawrinka: pécsi focit a fityisz csinálta ki, abszolút politika.. matyit nem csípi csányi, nem is szólva arról, hogy az otpfővezír tartozik neki vagy 2 milliárddal is

Stan the Newport County fan 2016.10.10. 22:06:15

@talpnyali: hát igen.. kár értük mert néző legalább van ott.

2016.10.10. 22:08:00

@Stan The Wawrinka: Nyíregyháza vissza fog térni, lehet a Békéscsaba is

ibracadabra09 2016.10.10. 22:08:03

Huu de merges vagyok svajcra!!!!

Hardaway00 2016.10.10. 22:08:16

Szep Estet! Magyarok gyerunk! Hollandra meg egy golt szeretnek!!!!!!

glammi76 2016.10.10. 22:11:42

bosnyák fehérorosz is mit bénázik...szerencsétlenek.

BombajóBoxos 2016.10.10. 22:13:49

rakja mindenki a GG-ket most 3 meccsen tuti lesz GG az 5 lehetségesből

gibraltár,luxemburgot és boszniát leszámítva

glammi76 2016.10.10. 22:14:58

mi meg addig s.z.a.r.akodunk hogy a végén benyelünk egyet.

lololololo 2016.10.10. 22:15:45

Hát ez kemény :D Ennyire gyengén játszó svájcot is rég láttam. Ez a Seferovic gyerek is csak nekünk túd gólt rúgni :D

petyo0307 2016.10.10. 22:22:17

@glammi76: feherorosz nekem is kene 10 ember ellen berosalok.

petyo0307 2016.10.10. 22:25:06

@SunsetBoy: nem kovetem a 65 perc ota

glammi76 2016.10.10. 22:26:09

fehérorosz:-DDDDDDDDDDDDD

glammi76 2016.10.10. 22:28:15

10 meccsen 3 hazai gól van csak és 1 darab GG...

petyo0307 2016.10.10. 22:29:12

Zsír feherruszkik viszik a mixüm. Magyar gorog sved feher hat bekak.

ibracadabra09 2016.10.10. 22:33:16

Andorra-Svajc 1-2 na grat!!! Jol belenyultam!! :) grat aki nyert!

kanadaii 2016.10.10. 22:35:08

Azt eltudod hinni, hogy fehéroroszország viszi a szelvényt 45 percet játszott ember előnybe és leszivat egy luxemburg ellen legalább tartották volna meg azt a szánalmas 1 gólt amit rúgtak neki a 80. percbe. Elég ideg vagyok :D

SunsetBoy 2016.10.10. 22:35:14

Feröer - Magyar meccs után Storck azt nyilatkozta hogy itt meg fognak szenvedni a kijutásra esélyes válogatott csapatok (portu&svájc)
Ehhez képest ma hintettek egy hatost Ronaldoék

Bankrator 2016.10.10. 22:35:45

Minden vb selejtezőn meg a minimum két gól. Kivéve amire én tettem. A Holland-Francián.

ibracadabra09 2016.10.10. 22:37:24

@Kanadaii: hat azt elhiszem! En se vagyok myugodt h a svajci bankszamlak gyarapodtak.. ugyan mar egy 1-2... vicc

glammi76 2016.10.10. 22:37:29

fehérorosz 1.22ért leikszel..hurrá...

gretzki 2016.10.10. 22:38:17

@Ogiii90: Mondta valaki, hogy rakjad?

2016.10.10. 22:38:30

gratulálok srácoknak és nekünk akik mertek fogadni rájuk :)

2016.10.10. 22:38:35

@Ogiii90: én meg félidő 0-0-át tettem, hát az se jött :D

Bankrator 2016.10.10. 22:39:01

De akkor is! Hajrá Magyarország! Jó éjt!

2016.10.10. 22:40:49

@SunsetBoy: na jó, de szenvedve lőttek 6 ot xDDD

brand_boy 2016.10.10. 22:42:03

Kegyetlen règ nyertünk idegenben hendivel.Nem Simán, de jött.
A hollandokkal mostanában kellene egy barátságos rendezni.