A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Ezek a dánok bedaralnak minket a 2. félidőben.

Peti10000 2014.05.22. 21:32:08

@Afterforever301: hehe :) akkor jól számoltam :)

Afterforever301 2014.05.22. 21:33:09

@Los Borracho (Биля) /C.A.R.P. Per Sempre/ 1.3.1.2: :-D Küldj akit csak tudsz
Ráhangolódtál már a Kupa döntőre? Remélem nyertek egy jó kis taslit kiosztva MLSZ-nek

Afterforever301 2014.05.22. 21:33:47

@Peti10000: Jól :-D de psszt, ne hangoztasd :-D

Afterforever301 2014.05.22. 21:35:02

Ukránok is nagyon komolyan veszik a találkozót.

Julianna Smucc 2014.05.22. 21:36:38

Mit csinált taylor? Atyavilag!

@Afterforever301:

Már nem bírok magammal. Hol van még Vasárnap? Đ
Sivic nélkühl nem lesz könnyű, de hiszem!

Pryma 2014.05.22. 21:37:07

Én még bízom ebben a Wolsburgban. :D

gerdei rob 2014.05.22. 21:38:19

@Afterforever301: hat süljön de a pihi mindenkeppen jöjjön amit talan canada utan jo lett volna de en kis hal vagyok hogy tanacsot adjak a 20papirommal mi elment. Visszahozzuk semmi gond

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 21:38:28

Ukrajna ne csexxél már meg,nem bírsz Nigerrel?Ezt ti se gondoljátok komolyan.

ibracadabra09 2014.05.22. 21:38:33

Ukrajna+Dània gyözelme jol jönne..

Peti10000 2014.05.22. 21:39:33

@Afterforever301: számon lakat :D

@Ma nyerni fogunk: neked meg igazad van :D csak a gólos fogadással lehet nyerni :D

Afterforever301 2014.05.22. 21:40:43

@Los Borracho (Биля) /C.A.R.P. Per Sempre/ 1.3.1.2: Most olvasom Bene Ferenc veszi át a kormányt nálatok remélem szépen fog debütálni
@gerdei rob: Szünet az lesz mindenképp, de hű vagyok az izlandi kis csapatokra mint már említettem.

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 21:40:53

Magyar meccs és svéd hoki meccs után leírom az új módszerem.Ígérem tanulságos lessz.

juve25 2014.05.22. 21:41:53

vezet Magyarország

Afterforever301 2014.05.22. 21:41:54

Wolfsburg felébredt, hajrá legalább 1 jöjjön a sokak által említett tömegtippekből

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 21:42:54

@Peti10000: gólos fogadás se mindig jön,az éjjeli Bahia gól jött,de a Mjallyby gól nemrég elment.De jobban meg kell nézzem ezután,mert svédeknél nem mindig potyognak a gólok,sőt.

ibracadabra09 2014.05.22. 21:43:35

Legalabb az x esne le...

CapsBoy™ 2014.05.22. 21:44:26

Dánok kihagynak 5 ziccert, erre bemákolja egy fejesgóllal

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 21:44:36

wolsfburg,dánok hát itt mindenki a fogadók ellen dolgozik?

CapsBoy™ 2014.05.22. 21:45:14

2 - 2 egyenlítenek a dánok, gyors volt
Schöne ! Ki más

Peti10000 2014.05.22. 21:45:52

@Ma nyerni fogunk: persze hogy nem, de manapság sokkal több 'papír" meccs megy el, illetve hogy már nincsenek top bajnokságok így muszáj vmi okosat kitalálva fogadni, mert a kicsikbe sokkal több meglepi van.

ibracadabra09 2014.05.22. 21:46:08

Na mèg1et!! De am meg kell hagyni a masodik golunk gyönyörü tamadasbol született! Csak ugy neztem h ezek mi vagyunk??

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 21:46:39

ez az gól,a f. egye meg most már,mit szívoskodtok ,fociba gyengék vagytok,akkor kapjatok már ki.Elismerem kézi,meg egy csomó sportba van keresnivaló,de ebbe a sportágba haggyátok már végre a fogadókat is nyerni :DDD egyetlen nyerési lehetőség a magyar fogadónak.

Afterforever301 2014.05.22. 21:48:14

Jó éjt srácok nyerjetek, nyerjünk sokat és nem trollkodni :-D
Kalappal mindenkinek!

CapsBoy™ 2014.05.22. 21:51:04

Ez a barátságos meccs is bebízonyította hogy van egy nagyon jó kapusunk + 10 amatőr mezőnyjátékosunk !

vécés jóska 2014.05.22. 21:59:15

Jézusisten, ilyen rossz magyar válogatott én még soha nem láttam és így 2-2. reálisan 2-7-nek kéne lenni, de nem lesz, nehogy nyerjünk

ibracadabra09 2014.05.22. 22:06:50

Utolso elpuskàzott Dàn helyzettel oda a 17ezer plusz nyeremenyem.. Pedig annak bent kellett volna lennie.. Azert jo kis golgazdag meccs volt.

Maceo◥◤ 2014.05.22. 22:08:20

@vécés jóska: Akkor egy véleményen vagyunk :D Sajnálom nagyon azokat akik a dánokat rakták meg... mert itt a Dánoknak simán nyerniük kellett volna csak hát rohadt nagy balszerencséjük volt egész meccsen + Azt bírtam amikor a Gundel mondta,hogy az ifjak milyen jól teljesítenek hát azon mosolyogtam egyet! Közbe Wolfsburgi csajaim vezetnek :D

Az ATM a bajnok 2014.05.22. 22:09:59

WOLFSBURG!!!
MONDTAM HOGY JÓÓ LESZ!! :D
HAJRÁ FH+KR NAGYON KELL HOGY NYERJETEK!!!!!

vécés jóska 2014.05.22. 22:10:29

@Maceo!: jaja :D közben Pinyő: nyerhettünk volna :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Most 3 napig hallgathatjuk, hogy ott leszünk a VB-n, EB-n, olimpián, király

Peti10000 2014.05.22. 22:11:55

fuck Kanada... dán gól jött, wolfsburg nyer/x szinte biztos, bezzeg a kanada nyer/x ....

Maceo◥◤ 2014.05.22. 22:12:23

@vécés jóska: Jajjj te én már előre félek attól,hogy vajon az újságíróink milyen címlapszövegekkel fognak előrukkolni :D

vécés jóska 2014.05.22. 22:12:31

Remélem mindenki hallgatja a riportokat, szakadok :DDD

Maceo◥◤ 2014.05.22. 22:13:42

@Az ATM a bajnok: Ahogy elnézem a csajok statisztikáját "kicsit" nyomták meg a második félidőt :D

ibracadabra09 2014.05.22. 22:19:06

Wolfsburg meccsen lehetett volna meg egy sarga, nehogy mar csak 1et lehessen összehozni.. Megtepkedhettek volna egymast a lanyok :D

vécés jóska 2014.05.22. 22:20:45

@Maceo!: Majd nézd vissza, muszáj látnia mindenkinek :D Tömören: mi vagyunk a legjobbak

Maceo◥◤ 2014.05.22. 22:21:54

@Los Borracho (Биля) /C.A.R.P. Per Sempre/ 1.3.1.2: whááá micsoda popsik :D Már nagyon várom,hogy a Trollfocin milyen képeket fognak posztolni a meccsen látottakból :D

Maceo◥◤ 2014.05.22. 22:22:36

@vécés jóska: Kik voltak az interjú alanyok ? :)

juve25 2014.05.22. 22:23:19

ezt a cantut NEM HISZEM EL!! ezek olyan bénák mint a fa*om!! mit akartak ezek????? megvárták míg lepereg a támadóidő és 3 pontost akartak dobni állandóan??? 2 pontost nem is akartak dobni??? ezz HIHETetlen!!! menjenek a fenébe, essenek ki, büd*s gyökerek!!!!!

vécés jóska 2014.05.22. 22:24:12

@Maceo!: Pinyő meg a stúdióban folyt a nyáladzás ezerrel

Julianna Smucc 2014.05.22. 22:24:20

Mi a g.e.c.i.t akart a montpellier?

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 22:25:08

ki szeretne elmenni bulizni most éjjel ezeggel a wolfsburgi csajokkal?ezek most örömőkbe lesmaciznák az egész bloglakót :DDD

juve25 2014.05.22. 22:26:37

nem hiszem el hogy megint egy megy el!! elmennek a b*dös p*csába.. jön a Fener, Maccabi, Strasbourg, Montepaschi OK lesz, erre ez a b*dös gy*kés cantu elviszi, mikor nyernie kellene!! az alapszakaszban 15/15-ös hazai mérleggel... meg is érdemlik! meg én is, mert már csak bukni lehet....

desike (Egy szeló_egy esély!) 2014.05.22. 22:26:48

Szép estét mindenkinek!Bingooooooooo!!!!
Ma irtam,hogy egy x et várok a magyaroktól.bingobango 3.25 szorzó gyere csak szép vastag koronácsa szépen a bankszámlámra.na mentem aludni,üdv Dániából m.kinek!

juve25 2014.05.22. 22:29:35

most ment el a kedvem ettől az egész f*stól...

Az ATM a bajnok 2014.05.22. 22:32:57

@Ma nyerni fogunk: volt egypár szép szőke szemrevaló lány :)
@Los Borracho (Биля) /C.A.R.P. Per Sempre/ 1.3.1.2:
NÁJSZ! :)
Na ez egy egyedi eset, amikor nem panaszkodnék arra hogy nem látom a meccset mert a TV előtt állnak!! :D :D

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 22:33:13

hoki mostantol szigotúan külön szelon megy,semmilyen más sportággal nem kavarom össze,ha elmegy,akkor hadd ne vigye el a többi meccset.És nem az első,hogy e miatt szívok.

Az ATM a bajnok 2014.05.22. 22:33:42

@Maceo!: jön a Barney-Gerwen döntő!!!!!
Nézed?? :)

Maceo◥◤ 2014.05.22. 22:34:14

Gundel második félidőbe : "Köszöntjük a Duna tévé nézőit... 2:2" XDDDDD a nap fénypontja volt :D

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 22:34:18

@Ma nyerni fogunk: akarom mondani szigorúan,csak hát a sietség.A betűk előzik meg egymást :DDD

MKrisz12 2014.05.22. 22:42:06

Eurosporton a kommentátor "A csőd szélén álló Tyresö csapata csak megnehezíteni tudta a Wolfsburg címvédését", ha ez valóban így van akkor valahogy nem csodálkozom rajta, hogy 2-0-ról kaptak ki, félidőben az egyenlítésre is 8.50-es szorzó volt.

Az ATM a bajnok 2014.05.22. 22:48:09

@Maceo!: Gerqen ma nincs olyan brutál formában...
Barney nyerhet!!!!

Robinho86 2014.05.22. 22:49:20

Az milyen,hogy a Pana az utolsó negyedben több mint 7perc alatt nem dobott kosarat!!!!!

Az ATM a bajnok 2014.05.22. 22:51:05

izlandi meccsek ma nem jönnek, így sajna ma is bukta.. :(

Maceo◥◤ 2014.05.22. 22:51:09

@Az ATM a bajnok: ennyire gyengén még nem láttam dobálni ... Össze kéne szednie magát ha nyerni akar.

juve25 2014.05.22. 22:56:17

@Robinho86: biztos kell nekik az X....

Ma nyerni fogunk 2014.05.22. 22:57:50

@Robinho86: azt figyelem én is,lehet hogy be kellett vérni,hogy az ellenél egyenlitsen és így lehessen játszani a zsíros X-re,ami mindkét csapat játékosainak szépen hoz a konyhára.

Az ATM a bajnok 2014.05.22. 23:01:28

@Maceo!: Barney most van bajban...
picit gyengült...

Az ATM a bajnok 2014.05.22. 23:18:05

:D :D

meccsel kapcsolatban igazad volt, én nagy verésre számítottam, DE AZ ELŐRELÉPÉS MEGKÉRDŐJELEZHETETLEN!!!! :) :D
Mondjuk Pinyő nyilatkozata... :D :D

Az ATM a bajnok 2014.05.22. 23:19:37

@Maceo!: :)
mondjuk Gerwent ma Anderson is majdnem kitette.....
nyertél? :)
Én ma magyar-dán 2,5 over helyett ráerőszakoltam a két izlandit, ezt most jól elkultam... :D

Maceo◥◤ 2014.05.22. 23:25:58

@Az ATM a bajnok: Gerwen + Wolfsburgi lányok mentek ma nekem. Mondanom sem kell,hogy mind kettő meccsnél mekkora mázlim volt :D