Bátraké a szerencse :)
(Airflow)
A bejegyzés trackback címe:
https://tippmix.blog.hu/api/trackback/id/tr6519111865
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
bakker. 2026.06.01. 05:59:44
Üdv mindenkinek!
A (múlt)heti 7-napos játékunkat majdnem hibátlan teljesítménnyel pitör nyerte. Dolby Kapitány lett a második, Jauch Zoli a harmadik.
Az élboly:
1.pitör 6/11,52
2.Dolby Kapitány 5/10,46
3.Zoltan Jauch 4/8,80
4.Psykovsky 4/8,43
5.tibák 3/11,09
6.MCS80 3/9,82
7.zsetonos 3/7,45
8.fazi77 3/5,79
9.Hael 3/5,56
...
Gratulálook a győztesnek és a dobogósoknak! Mindenkinek köszönöm a részvételt.
Köszönöm zsetonos anyagi támogatását is.
Pitör, a jutalom szelvényt majd ide, a fő posztba írd be. Nem vagy időhöz kötve, bármelyik nap beírhatod, ahogy neked a legjobb. Ha tudod, majd írd be, hogy mikorra tervezed.
A játékot folytatjuk, a szabályokat már mindenki ismerheti.
Sikeres válogatást, minél több jó tippet!
A (múlt)heti 7-napos játékunkat majdnem hibátlan teljesítménnyel pitör nyerte. Dolby Kapitány lett a második, Jauch Zoli a harmadik.
Az élboly:
1.pitör 6/11,52
2.Dolby Kapitány 5/10,46
3.Zoltan Jauch 4/8,80
4.Psykovsky 4/8,43
5.tibák 3/11,09
6.MCS80 3/9,82
7.zsetonos 3/7,45
8.fazi77 3/5,79
9.Hael 3/5,56
...
Gratulálook a győztesnek és a dobogósoknak! Mindenkinek köszönöm a részvételt.
Köszönöm zsetonos anyagi támogatását is.
Pitör, a jutalom szelvényt majd ide, a fő posztba írd be. Nem vagy időhöz kötve, bármelyik nap beírhatod, ahogy neked a legjobb. Ha tudod, majd írd be, hogy mikorra tervezed.
A játékot folytatjuk, a szabályokat már mindenki ismerheti.
Sikeres válogatást, minél több jó tippet!
zsetonos 2026.06.01. 06:48:33
Gratulálok pitörnek a győzelemhez, a Kapitánynak az ezüsthöz, és jár a kalapemelés Zoltán blogtársunknak is.
zsetonos 2026.06.01. 06:50:49
@Dolby Kapitány: Ne csüggedj.
Másodiknak lenni annyit jelent, hogy a vesztesek között te vagy a legjobb:)
Másodiknak lenni annyit jelent, hogy a vesztesek között te vagy a legjobb:)
Zoltan Jauch 2026.06.01. 07:14:59
@bakker.: @Dolby Kapitány: @zsetonos: Erős egészséget!
Köszi Nektek! Gratula pitör [pacskó], továbbá Captain Úrnak is!
Szép napot!
Tippem nincs, de csórok:)
Köszi Nektek! Gratula pitör [pacskó], továbbá Captain Úrnak is!
Szép napot!
Tippem nincs, de csórok:)
bakker. 2026.06.01. 07:29:08
Pitör az 5.000 ft-os jutalom szelvény lehetőségét felajánlotta szabad felhasználásra.
Azt, a ma induló heti játék díjazására fordítjuk, az eddigiek szerint.
@pitör: Köszönöm!
Azt, a ma induló heti játék díjazására fordítjuk, az eddigiek szerint.
@pitör: Köszönöm!
zsetonos 2026.06.01. 07:35:56
A Szuper Depor újra a spanyol első osztályban szerepel.
Jó sokáig tartott míg újra felkerült.
Jó sokáig tartott míg újra felkerült.
zsetonos 2026.06.01. 07:56:09
22226 02
J.M. Cerundolo - M. Berrettini
Vendég és több (A mérkőzés győztese + Játékszám 39,5)
06.01. 13:20
3,25
1/7
J.M. Cerundolo - M. Berrettini
Vendég és több (A mérkőzés győztese + Játékszám 39,5)
06.01. 13:20
3,25
1/7
andros 2026.06.01. 07:57:25
Üdv,
@pitör: @Dolby Kapitány: @Zoltan Jauch: szép munka!
Konstansan jó tippeket írtok be mindegyik heti versenynél,Ezért is teljesen megérdemelt a siker!
Pitör a te tippjeid mindig megfontolandók felhasználásra mind2 tippjátéknál,Dolby kapitány nemcsak Lady Lavender szívét nyerte meg,sokunk felfigyelünk napi meglátásaira,míg Zoltán 2 bronz itt is,ott is-szépen csillog.Megfigyeltem,ha feltüzeled magad,akkor nemcsak,h könnyű csatatáncba vinni téged,de úgy ropod,h nem lehet megállítani a táncod,egyszerűen nem tudod,h hol húzzad be a féket:)
@pitör: @Dolby Kapitány: @Zoltan Jauch: szép munka!
Konstansan jó tippeket írtok be mindegyik heti versenynél,Ezért is teljesen megérdemelt a siker!
Pitör a te tippjeid mindig megfontolandók felhasználásra mind2 tippjátéknál,Dolby kapitány nemcsak Lady Lavender szívét nyerte meg,sokunk felfigyelünk napi meglátásaira,míg Zoltán 2 bronz itt is,ott is-szépen csillog.Megfigyeltem,ha feltüzeled magad,akkor nemcsak,h könnyű csatatáncba vinni téged,de úgy ropod,h nem lehet megállítani a táncod,egyszerűen nem tudod,h hol húzzad be a féket:)
oldrider 2026.06.01. 07:57:52
Jó reggelt kívánok!
Gratulálok a heti játék érmeseinek, különösen Dolby Kapitány teljesítménye nyűgözött le ismét!
Bakkernek köszönet a nyomon követésért, adminisztrációért, kiértékelésért!
Zsetonos támogatása növeli a motivációt, szintén köszönetet érdemel!
Hogy magamról is essen szó: nagyon meg vagyok elégedve azzal, hogy a középmezőnybe végeztem a sportfogadásban jól csengő nevek társaságában, viszont a teljesítményem finoman fogalmazva gyenge volt!
Kívánom az érmeseknek, hogy csak így tovább, a többieknek pedig ennél jobban!
Gratulálok a heti játék érmeseinek, különösen Dolby Kapitány teljesítménye nyűgözött le ismét!
Bakkernek köszönet a nyomon követésért, adminisztrációért, kiértékelésért!
Zsetonos támogatása növeli a motivációt, szintén köszönetet érdemel!
Hogy magamról is essen szó: nagyon meg vagyok elégedve azzal, hogy a középmezőnybe végeztem a sportfogadásban jól csengő nevek társaságában, viszont a teljesítményem finoman fogalmazva gyenge volt!
Kívánom az érmeseknek, hogy csak így tovább, a többieknek pedig ennél jobban!
andros 2026.06.01. 08:09:04
@zsetonos: anno ,még a régi életemben volt egy román barinőm,a fogadóirodában kapott le,ő engem,nem én őt:),1 év erejéig kb együtt jártunk,a szó minden jelentésében.
Ő egyszerre 3 csapatnak volt a szurkolója..fanatikusan.A Depor volt a szíve csücske,az Ajax ezüstérmes,míg a Roma a 2.udvarhölgy megtisztelő címet foglalta el életében.
Annyira fanatikus volt,h hatalmas zászlók(1 méteresek),sálak,kitüzők,poszterek virítottak-ékeskedtek szobájában meg annak falain.akkor ismertem meg tüzetesebben a Deportivo de La Coruña csapatát.Aki bizony komoly sikert ért el anno a BL visszavágóján,ha jól emlékszem Milan 3-0-ra verte meg őket az odavágón,ők meg 4-0-ra vágtak vissza és mentek tovább az egyenes kiesésnél.
Egy csupaszív csapatról van szó,akik,ha belelkesednek semmi sem állíthatja meg őket.nagyon fogadóbarát csapat,mert gyakran lehoz GG+-os meccseket,ami GG4+inkább!a 3-2-es és 2-3-as eredményt is gyakran lehet rájuk pakolni.
Tiszteletem jeléül,h visszakerültek,íme a himnuszuk,amivel gyakran tüzeltem-hergeltem magam anno:
www.youtube.com/watch?v=pAlrmPjgeFo
Ő egyszerre 3 csapatnak volt a szurkolója..fanatikusan.A Depor volt a szíve csücske,az Ajax ezüstérmes,míg a Roma a 2.udvarhölgy megtisztelő címet foglalta el életében.
Annyira fanatikus volt,h hatalmas zászlók(1 méteresek),sálak,kitüzők,poszterek virítottak-ékeskedtek szobájában meg annak falain.akkor ismertem meg tüzetesebben a Deportivo de La Coruña csapatát.Aki bizony komoly sikert ért el anno a BL visszavágóján,ha jól emlékszem Milan 3-0-ra verte meg őket az odavágón,ők meg 4-0-ra vágtak vissza és mentek tovább az egyenes kiesésnél.
Egy csupaszív csapatról van szó,akik,ha belelkesednek semmi sem állíthatja meg őket.nagyon fogadóbarát csapat,mert gyakran lehoz GG+-os meccseket,ami GG4+inkább!a 3-2-es és 2-3-as eredményt is gyakran lehet rájuk pakolni.
Tiszteletem jeléül,h visszakerültek,íme a himnuszuk,amivel gyakran tüzeltem-hergeltem magam anno:
www.youtube.com/watch?v=pAlrmPjgeFo
andros 2026.06.01. 08:12:43
utólag meghallgatva nem nagy eresztés ez a Himnusz,de anno jobban tetszett még abban a lázadó-korszakomban:)
andros 2026.06.01. 08:16:02
Így voltam a pöttyös babos-kendővel is Beatrice szimpatizánsként,akkor kellő doppingszerként hevített-hergelt,ma már csak mosolygok akkori önmagamon.
Zoltan Jauch 2026.06.01. 08:42:39
@pitör: Haló Gerjen, itt Szex|árd!
Toljuk, toljad, az apró sikerek is sikerek, így hát várjuk a vébét! Már itt is van, jövő hét csütörtökön indul is! Hajrá!
Talán a támogatás is valós lesz részemről. Sőt biztos! A valódi megmérettetéshez kell egy kis olaj:)
SporTolna!
Toljuk, toljad, az apró sikerek is sikerek, így hát várjuk a vébét! Már itt is van, jövő hét csütörtökön indul is! Hajrá!
Talán a támogatás is valós lesz részemről. Sőt biztos! A valódi megmérettetéshez kell egy kis olaj:)
SporTolna!
oldrider 2026.06.01. 08:50:08
@Zoltan Jauch: Meglesz az is Zoli bátyám (ha rajtam múlik)!
youtu.be/0WcUJcLlAm8?si=4MQROOkt5d-7Jfnz
youtu.be/0WcUJcLlAm8?si=4MQROOkt5d-7Jfnz
Zoltan Jauch 2026.06.01. 08:50:39
@andros: Szia! Köszönöm!
Remélem nem sértettelek meg, nem állt szándékomban, nem is áll. Mea Culpa!
Hajrá a vébé, várjuk a meglátásaid!
Klassz az induló, legalább is nekem tetsző.
Ezt rojtosra hallgattam 97-ben a Mini presszóban, akinek nem tetszett, meghívtam egy piára:)
youtu.be/zAMdRJ1k1K8
Remélem nem sértettelek meg, nem állt szándékomban, nem is áll. Mea Culpa!
Hajrá a vébé, várjuk a meglátásaid!
Klassz az induló, legalább is nekem tetsző.
Ezt rojtosra hallgattam 97-ben a Mini presszóban, akinek nem tetszett, meghívtam egy piára:)
youtu.be/zAMdRJ1k1K8
istvan16 2026.06.01. 09:06:42
Gratulálok a "bajnoknak" szinte hibátlan tippsort adott!Nagy gratuláció a dobogósoknak is!Én múlt héten vakvágányon voltam...erre mondják,van még mit fejlődni...
andros 2026.06.01. 09:31:51
@Zoltan Jauch: akkor uazt gondoltuk mind2-en:én meg azt,h én sértettelek meg valamivel és orrolsz rám:)
Pink nekem olyan,mint az Erasure popegyüttes.egyik se fogott meg anno.)
Pink nekem olyan,mint az Erasure popegyüttes.egyik se fogott meg anno.)
Zoltan Jauch 2026.06.01. 09:45:07
@andros: Oké, fátylat rá! Hát, a csaj jött be akkor, meg a keserűség. Utóbbihoz fel kell csapni lekszikont. Ja, mint a Pink Floyd, azt sem komáltam, a Waters miatt, a pofája roppant irritáló volt. Igazi alboini', én, én én, mondom, én!
@istvan16: Heló...köszy! Az igaz, az ember két lábon áll, így könnyebben megbotlik, mint a hokedli! Jó az, ne add fel, megyünk előre, mint a rák:)
Jőve a vb, kell a siker, kellenek a tippek. Hogy jó, vagy rossz, még a meccs alatt sem mondom meg!
@istvan16: Heló...köszy! Az igaz, az ember két lábon áll, így könnyebben megbotlik, mint a hokedli! Jó az, ne add fel, megyünk előre, mint a rák:)
Jőve a vb, kell a siker, kellenek a tippek. Hogy jó, vagy rossz, még a meccs alatt sem mondom meg!
zsetonos 2026.06.01. 09:47:46
@andros: Köszönöm, nekem még mindig a kedvencem a Szuper Depor, meg fogom hallgatni a himnuszokat későb, mert most nem örülnének neki a MÁV kórház paciensei, akik egy folyosón vannak velem.
Amúgy semmi különös, csak az évenkénti alkalmassági vizsgálaton vagyok, amit a MÁV megkövetel az alkalmazottaitól.
Amúgy semmi különös, csak az évenkénti alkalmassági vizsgálaton vagyok, amit a MÁV megkövetel az alkalmazottaitól.
andros 2026.06.01. 10:12:13
@Zoltan Jauch: a vb-vel kapcsolatban Kongói Demokratikus Köztársaságban óriási mértékben terjed az Ebola-járvány:(,ha ez így halad,mint résztvevő országot vagy kizárják vagy a 22-es keret a stábtagokkal,edzőkkel,gyúrókkal,különböző szakemberekkel együtt elkülönülten hamarabb elutazik a helyszínre, alapos vizsgálat alá kerülvén.
Amennyiben az első változat történik meg,akkor ki lépne a helyébe?Vagy 3 csapatos marad az a csoport?
csupán fantáziálgatok,h ha mégis nemzeti ország csapata menne,akkor mi alapján döntenének?Elvégre az olasz nem érdemelne prioritást mondjuk a magyarral vagy a dánnal szemben.
Valszeg ez csak képzelet marad,sztem a második változat lép majd érvénybe.Ha viszont tömeges fertőzöttek jelennek meg a csapaton belül,akkor kénytelenek kizárni az afrikai-válogatottat.
Tudom nem szép kórral pedálózni,ezzel jönni,de most ez a realitás helyzete.
Amennyiben az első változat történik meg,akkor ki lépne a helyébe?Vagy 3 csapatos marad az a csoport?
csupán fantáziálgatok,h ha mégis nemzeti ország csapata menne,akkor mi alapján döntenének?Elvégre az olasz nem érdemelne prioritást mondjuk a magyarral vagy a dánnal szemben.
Valszeg ez csak képzelet marad,sztem a második változat lép majd érvénybe.Ha viszont tömeges fertőzöttek jelennek meg a csapaton belül,akkor kénytelenek kizárni az afrikai-válogatottat.
Tudom nem szép kórral pedálózni,ezzel jönni,de most ez a realitás helyzete.
andros 2026.06.01. 10:17:48
Megadom magamnak a választ:mivel Nigéria-Kongó DK ki-ki meccs volt a vb-szereplésért,1-1 után büntikkel Kongó jutott ki,így a legesélyesebb és sztem legigazságosabb ez lenne,h a zöld sasok lépjenek a helyükre.A foci nem járna rosszul.
andros 2026.06.01. 10:30:04
a BL-döntővel kapcsolatban azt nem vitatom,h a jobb csapat nyert.Úgy értem az egész sorozatban jobb,korszerűbb,támadó felfogás győzedelmeskedett az 1-0-ás előny után alibiző,undorító elemeket felvonultató ágyús ellen,ezzel a spanyol edző általi felfogással.Amikor tudna végig jó focit produkálni az angol csapat,látványos jó focit,csak ahhoz megfelelő edző kellene oda.
A német bíró a döntőben nemcsak az 5,6 overes lapkiosztást hiúsította meg sokunk nagy bánatára,pedig bőven lehetett volna adni már az első félidőben is,de elcsalta a döntőt nyíltan a francia csapat javára.Mert elege lett abból,h az angol vezetésnél máris minden eszközzel húzták az időt.Egy döntőben nem lehet ilyen hozzáállással alibizni.Legalább 1 jogos angol 11-est nem adott meg+szemet hunyt a 11-est megelőző szabálytalankodás felett,ami 2.sárgát és egyúttal pirost eredményezett volna.Tehát joggal mondhatom,h elcsalta a döntőt.A foci szempontjából a jobbik csapat nyert,de azt meg kell jegyezni,h óriási beképzeltséggel volt felvértezve némely francia játékos.Ez kis híján végzetes lett számukra.Mindig ez a baj a francia focival,amikor előkerül a nagy mellény.
A német bíró a döntőben nemcsak az 5,6 overes lapkiosztást hiúsította meg sokunk nagy bánatára,pedig bőven lehetett volna adni már az első félidőben is,de elcsalta a döntőt nyíltan a francia csapat javára.Mert elege lett abból,h az angol vezetésnél máris minden eszközzel húzták az időt.Egy döntőben nem lehet ilyen hozzáállással alibizni.Legalább 1 jogos angol 11-est nem adott meg+szemet hunyt a 11-est megelőző szabálytalankodás felett,ami 2.sárgát és egyúttal pirost eredményezett volna.Tehát joggal mondhatom,h elcsalta a döntőt.A foci szempontjából a jobbik csapat nyert,de azt meg kell jegyezni,h óriási beképzeltséggel volt felvértezve némely francia játékos.Ez kis híján végzetes lett számukra.Mindig ez a baj a francia focival,amikor előkerül a nagy mellény.
andros 2026.06.01. 11:13:44
@pitör: ma picit ellentmondok::),
Bulgária olyan kiszámíthatatlan csapat,h pont a barimeccseken hoz le gólváltós overes meccset,ahol meg kellene,a fontos meccseken,ott meg góltalan.
A mai bulgár-munti meccs az,ahol 2 csapat találkozik ugyan,akik nem vb-résztvevők,de fejlődőképes most mind2 gárda,bizalmat szavaztak a mostani bulgár edzőnek,megnyertek egy ázsiai-tornát,10 gólt lőttek Salamon-szigetének,jó mondhatjuk,h annak könnyű,de a lényeg,h 4-3-3 felállásban,totális támadófelfogás jellemzi a mostani bulgár 11-et,míg munti fejlődőképes volt jugos-csapat jelenleg Camajjal,akit jól ismerünk a magyar bajnokságból,igaz,h ő már vén róka,sokat nem rúg már labdába,de éhesek a sikerre mind2-en.
Hiába barimeccs,gyűjteni kell a pontokat,nem kérdés számomra,h jó foci lesz..sok szöglettel és sok góllal,gólváltással..GG+mindenképp nálam,ami GG4+ is egyben.Kár,h nem ezt közvetítik.
Meglátjuk estére,h ki látta most jobban:)
Bulgária olyan kiszámíthatatlan csapat,h pont a barimeccseken hoz le gólváltós overes meccset,ahol meg kellene,a fontos meccseken,ott meg góltalan.
A mai bulgár-munti meccs az,ahol 2 csapat találkozik ugyan,akik nem vb-résztvevők,de fejlődőképes most mind2 gárda,bizalmat szavaztak a mostani bulgár edzőnek,megnyertek egy ázsiai-tornát,10 gólt lőttek Salamon-szigetének,jó mondhatjuk,h annak könnyű,de a lényeg,h 4-3-3 felállásban,totális támadófelfogás jellemzi a mostani bulgár 11-et,míg munti fejlődőképes volt jugos-csapat jelenleg Camajjal,akit jól ismerünk a magyar bajnokságból,igaz,h ő már vén róka,sokat nem rúg már labdába,de éhesek a sikerre mind2-en.
Hiába barimeccs,gyűjteni kell a pontokat,nem kérdés számomra,h jó foci lesz..sok szöglettel és sok góllal,gólváltással..GG+mindenképp nálam,ami GG4+ is egyben.Kár,h nem ezt közvetítik.
Meglátjuk estére,h ki látta most jobban:)
Zoltan Jauch 2026.06.01. 11:15:00
@andros: Sajnos, nem hallottam róla. Csak valami hantavírusról...
Jómagam trash médiát olvasok, ott a hülyék versenyeznek!
Ja, most már tudom a kollégám miért mondta: Jacek, te gumibelsőben élsz?!
Persze ő X-generációs, 20 évvel fiatalabb, meg sem ugorja a nyugdíjat. Nem beszélve arról, hogy nekem inkább lekszikális tudásom van. Nem olvasok nyomtatott sajtót, még annak a digitális lenyomatát sem.
Hát, akkor felejthető a probléma mentes vébé, bár játék lesz, ahogy veréb is!
Jómagam trash médiát olvasok, ott a hülyék versenyeznek!
Ja, most már tudom a kollégám miért mondta: Jacek, te gumibelsőben élsz?!
Persze ő X-generációs, 20 évvel fiatalabb, meg sem ugorja a nyugdíjat. Nem beszélve arról, hogy nekem inkább lekszikális tudásom van. Nem olvasok nyomtatott sajtót, még annak a digitális lenyomatát sem.
Hát, akkor felejthető a probléma mentes vébé, bár játék lesz, ahogy veréb is!
andros 2026.06.01. 11:41:55
áthozom,csak itt nem tudtam megszólítani..
andros 2026.06.01. 11:41:04
@Psykovsky: a román meccsed ugyebár 2-3-ás odavágóról indul.
Voluntari-Hermanstadt(2-3),
a vendégek edzője az a Dorinel Munteanu,aki híres válogatott focista volt,nagy harcos,Bundesligát megjárt,szerették a németek nagyon,míg ott focizott,neki német vér is folyik ereiben ,a Herman is egy germán-érintettségű román csapat,ahogy a nevében is szerepel, Szebenben.
Ő mindenképpen szeretné,ha maradna a csapat az élvonalban.
Hazai oldalon Florin Pirvu egy közepes név,de precíz munkát végző szakember az edző,nagyon fogadkoznak,h ma tovább is jutnak és a legfelső szinten folytatják tovább.
Az odavágón a Herman már 3-0-ra is vezetett,onnan lett 3-2.
Munteanu nyilatkozta is,h győzni jönnek a 3-2-es előny tudatában,nem ülnek rá az eredményre,nem játszanak remire se,kettős győzelemmel akarnak végezni a párharcon.
A Voluntari tavaly is elérte az osztályozót,de alulmaradt,nem sikerült neki.Kb olyan ez,mint tegnap Zsvejc korongcsapata, 5 vb döntő,mindegyik vereséggel.
a GG+tippedet jónak gondolom,a Volu 1 és 2.félidőben 1-1- gólja már rizikósabb.
3-2 vagy 2-1-et várok a meccsre pontos végeredménnyel,de vendég ,Herman továbbjutással hosszabbítás vagy bünti után
andros 2026.06.01. 11:41:04
@Psykovsky: a román meccsed ugyebár 2-3-ás odavágóról indul.
Voluntari-Hermanstadt(2-3),
a vendégek edzője az a Dorinel Munteanu,aki híres válogatott focista volt,nagy harcos,Bundesligát megjárt,szerették a németek nagyon,míg ott focizott,neki német vér is folyik ereiben ,a Herman is egy germán-érintettségű román csapat,ahogy a nevében is szerepel, Szebenben.
Ő mindenképpen szeretné,ha maradna a csapat az élvonalban.
Hazai oldalon Florin Pirvu egy közepes név,de precíz munkát végző szakember az edző,nagyon fogadkoznak,h ma tovább is jutnak és a legfelső szinten folytatják tovább.
Az odavágón a Herman már 3-0-ra is vezetett,onnan lett 3-2.
Munteanu nyilatkozta is,h győzni jönnek a 3-2-es előny tudatában,nem ülnek rá az eredményre,nem játszanak remire se,kettős győzelemmel akarnak végezni a párharcon.
A Voluntari tavaly is elérte az osztályozót,de alulmaradt,nem sikerült neki.Kb olyan ez,mint tegnap Zsvejc korongcsapata, 5 vb döntő,mindegyik vereséggel.
a GG+tippedet jónak gondolom,a Volu 1 és 2.félidőben 1-1- gólja már rizikósabb.
3-2 vagy 2-1-et várok a meccsre pontos végeredménnyel,de vendég ,Herman továbbjutással hosszabbítás vagy bünti után
andros 2026.06.01. 11:43:38
@Zoltan Jauch: a nevében is benne van:hanta...,ez remélhetőleg kacsa marad olyan tekintetben,h nem nő fel a Covidhoz.Egyes köröknek változatlanul az az érdekel,h fogyatkozzon az emberiség.de már nem dől be minden rémhírnek.
andros 2026.06.01. 11:52:03
Holnap pályára lép az erős grúz válogatott otthonában az a román válogatott,akinek Gheorghe Hagi lett az edzője.
Kétélű tőr van a birtokában:saját fia Ianis Hagi.Aki megkapta a mágikus 10-es mezszámot és play-maker irányító szerepkört is egyben.
Vagy/vagy alapon.Innen lehet nagyot bukni,de sikert-sikerre is halmozni.
vajon a kaszinós,ha megkapná a válogatott irányítását,betenné fiát Pityut?:),igaz a 2 példa nem hasonlítható össze,mivel Pityu már kiöregedett korban van focista szempontból és messze áll a válogatott-szinttől sajnos.
Kétélű tőr van a birtokában:saját fia Ianis Hagi.Aki megkapta a mágikus 10-es mezszámot és play-maker irányító szerepkört is egyben.
Vagy/vagy alapon.Innen lehet nagyot bukni,de sikert-sikerre is halmozni.
vajon a kaszinós,ha megkapná a válogatott irányítását,betenné fiát Pityut?:),igaz a 2 példa nem hasonlítható össze,mivel Pityu már kiöregedett korban van focista szempontból és messze áll a válogatott-szinttől sajnos.
Zoltan Jauch 2026.06.01. 11:54:04
@andros: Épp olvastam, a Szlávik vélt/valós stigmáját. Az hülyébb, mint én. Egy igazi nyálgép, nem tudom most szakrálisan kit elégít ki. Az ő baja, igazi szervilis alattvaló!
RG - délutáni két teniszt a két dél-amerikai javára játszom [Cerundolo, Tabilo], mellé gg bolgár, Hermannsaadt DNB, egy élő auszi, de az megy a csába!
RG - délutáni két teniszt a két dél-amerikai javára játszom [Cerundolo, Tabilo], mellé gg bolgár, Hermannsaadt DNB, egy élő auszi, de az megy a csába!
istvan16 2026.06.01. 12:10:18
Tippjáték 1/7:
Fogadáskészítő
Al-Talaba - Al-Karkh
2,19
04719
H
Igen
Mindkét csapat szerez gólt
04721
V
Több, mint 2,5
Gólszám 2,5
Fogadáskészítő
Al-Talaba - Al-Karkh
2,19
04719
H
Igen
Mindkét csapat szerez gólt
04721
V
Több, mint 2,5
Gólszám 2,5
Psykovsky 2026.06.01. 13:07:58
@andros: Hali
Kösz a hasznos infókat a meccsel kapcsolatba.Többek közt ezért is szeretem olvasni az elemzéseidet hozzászólásaidat.Hasznos háttérinformációkkal rendelkezel.Ez csak megerősít a gg+ban, 2,41ert nem hagyom ott.
Ebben a meccsben ma sok sok lehetőséget látok amiket meg is játszom külün külön megrakva:
gg/gg 14,22 , 6+ kereken 20,00 , félidő 2:2 50,00 , és természetesen a mindkét csapat 2+ gólt szerez 5,42
Kösz a hasznos infókat a meccsel kapcsolatba.Többek közt ezért is szeretem olvasni az elemzéseidet hozzászólásaidat.Hasznos háttérinformációkkal rendelkezel.Ez csak megerősít a gg+ban, 2,41ert nem hagyom ott.
Ebben a meccsben ma sok sok lehetőséget látok amiket meg is játszom külün külön megrakva:
gg/gg 14,22 , 6+ kereken 20,00 , félidő 2:2 50,00 , és természetesen a mindkét csapat 2+ gólt szerez 5,42
Psykovsky 2026.06.01. 13:25:56
@andros: A másik ami még érdekes lehet mára az az Iraki bajnokság utolsó fordulója.Azon agyalok,hogy megrakom az összeset 6+ra.5/2, 5/3
andros 2026.06.01. 13:48:20
@Psykovsky: irakiban valóban volt rá precedens,én is néztem-utolsó fordulóban több 6+-os meccs.jó ötlet.
@Mufdr: gratula a tegnapi trióhoz,lehet,h a mait is simán hozod.
@Mufdr: gratula a tegnapi trióhoz,lehet,h a mait is simán hozod.
andros 2026.06.01. 13:58:38
@Psykovsky:
4/6-os,meglátjuk,h mennyi jön belőle
ogadáskészítő
Diyala - Duhok
2,13
04689
H
Igen
Mindkét csapat szerez gólt
04691
V
Több, mint 2,5
Gólszám 2,5
Fogadáskészítő
Al-Mosul - Al-Qasim SC
2,06
04656
H
Igen
Mindkét csapat szerez gólt
04658
V
Több, mint 2,5
Gólszám 2,5
Fogadáskészítő
Al-Naft - Newroz
2,24
04673
H
Igen
Mindkét csapat szerez gólt
04676
V
Több, mint 2,5
Gólszám 2,5
07595
01
Voluntari - Hermannstadt
Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
06.01. 19:30
2,41
02305
01
Bulgária - Montenegró
Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
06.01. 18:00
2,57
02895
V
Szlovákia - Málta
Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
06.01. 18:00
2,46
3 iraki elől
4/6-os,meglátjuk,h mennyi jön belőle
ogadáskészítő
Diyala - Duhok
2,13
04689
H
Igen
Mindkét csapat szerez gólt
04691
V
Több, mint 2,5
Gólszám 2,5
Fogadáskészítő
Al-Mosul - Al-Qasim SC
2,06
04656
H
Igen
Mindkét csapat szerez gólt
04658
V
Több, mint 2,5
Gólszám 2,5
Fogadáskészítő
Al-Naft - Newroz
2,24
04673
H
Igen
Mindkét csapat szerez gólt
04676
V
Több, mint 2,5
Gólszám 2,5
07595
01
Voluntari - Hermannstadt
Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
06.01. 19:30
2,41
02305
01
Bulgária - Montenegró
Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
06.01. 18:00
2,57
02895
V
Szlovákia - Málta
Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
06.01. 18:00
2,46
3 iraki elől
Mufdr 2026.06.01. 14:06:10
@andros: Köszi,ma nehéz események vannak! :) A szombati trióm is jött,azt is felraktam ide.
andros 2026.06.01. 14:13:42
@Mufdr: azt nem is láttam,akkor ez lassan már követendő példa lesz,ha ma is elkapod,3 ból 3 az jeles,ha nem,2 is szép a 3 ból,jövedelmező.
Dolby Kapitány 2026.06.01. 15:44:19
Azért ez a tegnapi Svájc - Finn jégkorong meccs biztos lenullázott néhány szelvényt.
andros 2026.06.01. 16:21:17
@Psykovsky: a román meccsen nem található GG/GG első félidő/második félidő ipció,de még fogadáskészítővel sem tudod elkészíteni,mivel nincs 2.félidei opció.
Emellett nuku csapatgólszámos fogadás.
Úgy látom,h itt is változás kellene már.Jöjjön már az a délibábos külföldi fogadóiroda.
Emellett nuku csapatgólszámos fogadás.
Úgy látom,h itt is változás kellene már.Jöjjön már az a délibábos külföldi fogadóiroda.
Psykovsky 2026.06.01. 16:33:26
@andros: ott van alul hazai csapat szerez gólt mind2 félidőben és a vendég is ugyenez fogadáskeszitővel
Psykovsky 2026.06.01. 16:46:12
Egyébként ezen nagyon fel tudom magam ...... !!!!Amit ezek művelnek az biztos hogy nem normális.Kivesznek fogadási lehetőségeket pl 6+ de csak azt.Akkor bizonyos meccsekre nem enged fogadáskészitőt amit másnál igen.Akkor osszeállítok egy szelényt ad rá kódot de a lottózóban már nem engedi rakni.Kéziben a félidő/vége X régebben 40-50 odds volt most max 30, ugyanez a 6+ra max 30. Régebben voltak akár 70es oddsok is pl Iráni meccsekre.SZÓVAL NEM VAGYOK MEGELÉGEDVE A ZRT ÚJITÁSAIVAL
Psykovsky 2026.06.01. 17:03:31
Értéket látok ebben is:
Szlovákia - Málta
4+ (Hazai csapat - Gólszámok)
06.01. 18:00
2,93
Szlovákia - Málta
4+ (Hazai csapat - Gólszámok)
06.01. 18:00
2,93
Zoltan Jauch 2026.06.01. 18:06:15
Jó estét - az eső miatt!
Van egy tippadó csákó, Tamási Róbert, csábít, de mondtam neki, sokat buktam az életben tavaly. Ilyen tétekkel, mint ő, 750-3.000n euro nem játszom. Sok tippje ült, többek között a Kookoo egyik meccsén 3 ezer eurora 6 ezer jött. Jó ám! Neki.
Mai 840 euros tippje Kanada 3.00-kor, 2,5 over, a vendéggel együtt. 1.95-ért fogadta a bet365-ön.
Gondoltam megírom, wantsome játék hasonló értékű beavatkozás!
Van egy tippadó csákó, Tamási Róbert, csábít, de mondtam neki, sokat buktam az életben tavaly. Ilyen tétekkel, mint ő, 750-3.000n euro nem játszom. Sok tippje ült, többek között a Kookoo egyik meccsén 3 ezer eurora 6 ezer jött. Jó ám! Neki.
Mai 840 euros tippje Kanada 3.00-kor, 2,5 over, a vendéggel együtt. 1.95-ért fogadta a bet365-ön.
Gondoltam megírom, wantsome játék hasonló értékű beavatkozás!
Ádám130 2026.06.01. 18:13:12
Sziasztok!!
Naaa potyogjanak a gólok a Bulgária meccsen !!
Sok Sikert mindenkinek mára Tipsterek!!
Naaa potyogjanak a gólok a Bulgária meccsen !!
Sok Sikert mindenkinek mára Tipsterek!!
Masta Killa 2026.06.01. 18:25:29
Sziasztok.
Most látom,hogy kifutottam az időből a tippjátékba.Törökország-Észak-Macedónia lett volna gg+-ra 2,51-ért.
Sebaj.Sok sikert.
Most látom,hogy kifutottam az időből a tippjátékba.Törökország-Észak-Macedónia lett volna gg+-ra 2,51-ért.
Sebaj.Sok sikert.
Masta Killa 2026.06.01. 18:33:00
Norvégia-Svédország vendégcsapat 1,5 gólnál több
Bulgária-Montenegró Döntetlen
Touarga-Marrakech 3,5 több gólra ment nekem.
Trixibe és egyenesbe.
Bulgária-Montenegró Döntetlen
Touarga-Marrakech 3,5 több gólra ment nekem.
Trixibe és egyenesbe.
andros 2026.06.01. 19:56:21
@pitör: a Balkán az Balkán marad mindörökké!jól gondoltad,h ott semmilyen körülmények között nincs foci,statisztikát lehúzhatom a klotyón.
andros 2026.06.01. 19:59:11
@bakker.: sose értettem,h miért kell titkolni egy meccset.Az egyik iraki meccsnél csak végeredményt közöl,semmilyen külföldi hírportálon nincs adat a meccsről.
Ansu Fati 2026.06.01. 20:01:22
Szlotákoknál nem vettem figyelembe hogy a bukott Weiss megint az edző, abban az országban nincs más edző vagy mi a fax?
Más: osztrák meccsen lesznek gólok?
Más: osztrák meccsen lesznek gólok?
CapsBoy™ 2026.06.01. 20:03:07
Szlovákia 2 : 1 Málta
1,5 gólnál több és hazai
izgulásmentesen jött WiN
1,5 gólnál több és hazai
izgulásmentesen jött WiN
andros 2026.06.01. 20:03:11
www.livesoccertv.com/competitions/iraq/iraqi-premier-league/
e szt.a 35.percben 0-0.de 1,5 órája 35.percnél járunk.
vagy háborús övezet,iraqi csatatér vagy órák óta viharos időjárás.,..valami miatt áll a meccs.
e szt.a 35.percben 0-0.de 1,5 órája 35.percnél járunk.
vagy háborús övezet,iraqi csatatér vagy órák óta viharos időjárás.,..valami miatt áll a meccs.
andros 2026.06.01. 20:05:21
@Psykovsky: senki nem akar focizni sehol,felejtsük el a 6 gólos meccseket egy időre.
bakker. 2026.06.01. 20:19:54
@andros: Holnap írj egy-egy tippet ide is, oda is az iraki meccs helyett. Megállapított eredményt hoznak, ez törölve lesz.


