Ha nem érzem a nagy oddsot, rakom a kicsit .
(kanadaii)
A bejegyzés trackback címe:
https://tippmix.blog.hu/api/trackback/id/tr8719103577
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
bakker. 2026.05.19. 05:21:33
Üdv mindenkinek!
A 7-napos játékunk első napján 11 helyes tipp érkezett:
Psykovsky 1/2,67
tutisanya 1/2,54
windigo 1/2,42
bendzso03 1/2,28
istvan16 1/2,14
fazi77 1/1,85
pitör 1/1,85
bakker 1/1,84
MCS80 1/1,82
oldrider 1/1,81
overhunter 1/1,81
Sikeres válogatást az íróknak és az olvasóknak!
A 7-napos játékunk első napján 11 helyes tipp érkezett:
Psykovsky 1/2,67
tutisanya 1/2,54
windigo 1/2,42
bendzso03 1/2,28
istvan16 1/2,14
fazi77 1/1,85
pitör 1/1,85
bakker 1/1,84
MCS80 1/1,82
oldrider 1/1,81
overhunter 1/1,81
Sikeres válogatást az íróknak és az olvasóknak!
Dolby Kapitány 2026.05.19. 05:45:40
Szia! Szerintem az enyém is jó lett, nézd már meg, légy szíves! Köszi! :)
don fanucci 2026.05.19. 05:48:08
Üdv,
Lattam h az arsenal lőtte az elso golt,el is mentem aludni, nem lepett meg h a vege is 1:0. Undorito ez az Arsenal, remelem iden se nyer semmit. Utolso 3 meccse 1:0. Az ilyen kapjon a 95.percben azt bukja a bajnoksagot. WHU meccsen is a VAR mentette a segguket.
Lattam h az arsenal lőtte az elso golt,el is mentem aludni, nem lepett meg h a vege is 1:0. Undorito ez az Arsenal, remelem iden se nyer semmit. Utolso 3 meccse 1:0. Az ilyen kapjon a 95.percben azt bukja a bajnoksagot. WHU meccsen is a VAR mentette a segguket.
bakker. 2026.05.19. 05:54:13
@Dolby Kapitány: Szia! Jó lett bizony, elég simán jött. Mindjárt javítom, valahogy elírtam. Bocsi :(
bakker. 2026.05.19. 06:00:01
Két listavezető, két rekord:
A Sirius a 8. forduló után már az 5. meccsén lőtt legalább 3 gólt.
Az ellenpélda a fanucci által is említett Arsenal, amely tegnap a 7. 1-0-ás győzelmét gyűjtötte be, ezuttal egy már kiesett csapat ellen hazai pályán.
A Sirius a 8. forduló után már az 5. meccsén lőtt legalább 3 gólt.
Az ellenpélda a fanucci által is említett Arsenal, amely tegnap a 7. 1-0-ás győzelmét gyűjtötte be, ezuttal egy már kiesett csapat ellen hazai pályán.
andros 2026.05.19. 08:00:47
Üdv,
@don fanucci: teljesen 1et értek veled,ez elsősorban a foci szempontjából ellenszenves,csak másodsorban a gólváltós over meccsekben reménykedőknek.
A spanyol edzőt okolom érte,Wengerrel álomszép foci volt,többgólos.
A Psg alázza meg őket több góllal Bp-en a döntőben,de nekik viszont nem jó ómen egy angol csapat a döntőben,az alulértékelt Chelsea is agyonverte a legfontosabb meccsen.
Az már felejtős,h a bajnokságot elveszítik,szinte kizárt,azt el lehet felejteni rögvest.
Főleg úgy,h ma nem nyer a City:)
@don fanucci: teljesen 1et értek veled,ez elsősorban a foci szempontjából ellenszenves,csak másodsorban a gólváltós over meccsekben reménykedőknek.
A spanyol edzőt okolom érte,Wengerrel álomszép foci volt,többgólos.
A Psg alázza meg őket több góllal Bp-en a döntőben,de nekik viszont nem jó ómen egy angol csapat a döntőben,az alulértékelt Chelsea is agyonverte a legfontosabb meccsen.
Az már felejtős,h a bajnokságot elveszítik,szinte kizárt,azt el lehet felejteni rögvest.
Főleg úgy,h ma nem nyer a City:)
andros 2026.05.19. 08:07:27
Főleg azért nem nyer ma a City,mert a mutinak sem mindegy a meccs,a győzelemmel még megcsíphetik a Poolt a Bl-les indulásért,az esélyt meg kell tehát ragadni,győzelemért mennek ma ők is,nem remiért.na ilyenkor egy kiélezett meccs lehet egy remi.
Ez nem egy Kisvárda-Győr meccs,ahol bmennyire is mutatták kifelé,nekünk nézőknek a Várda játékosai meg a vérszívó,kiváló edzőjük,h ők nekimennek az oroszlánnak is,a második félidőben ,,ügyeltek"azért arra:)),h még véletlenül se rúgjanak gólt:)),akinek van szeme a játékhoz,az észrevette ezt.A bíró is pár mp-el hamarabb lefújta,nehogy valami buta dolog még megtörténjen.Egy cél lebegett mindenki szeme előtt:a bukott kormánnyal együtt bukjon a Kubatov csapat is.
Ez nem egy Kisvárda-Győr meccs,ahol bmennyire is mutatták kifelé,nekünk nézőknek a Várda játékosai meg a vérszívó,kiváló edzőjük,h ők nekimennek az oroszlánnak is,a második félidőben ,,ügyeltek"azért arra:)),h még véletlenül se rúgjanak gólt:)),akinek van szeme a játékhoz,az észrevette ezt.A bíró is pár mp-el hamarabb lefújta,nehogy valami buta dolog még megtörténjen.Egy cél lebegett mindenki szeme előtt:a bukott kormánnyal együtt bukjon a Kubatov csapat is.
Ansu Fati 2026.05.19. 08:35:35
na nekem egy ilyen tuti megy:
Maccabi Haifa 2.5 tg
Laval 1.5 tg
Monza-Juve Stabia 3.5 over
40es szorzó
Maccabi Haifa 2.5 tg
Laval 1.5 tg
Monza-Juve Stabia 3.5 over
40es szorzó
HANNIBAL179 2026.05.19. 08:42:53
Sziasztok!
Kód:10098
10.15-ig.
Egyenes és 3/4-ben.
5.000==>121.420 Ft.
Prematch szelvény
10098
20429 04
Lettország - Ausztria
Hazai és több (1X2 + Gólszám 5,5)
05.19. 16:20
3,80
20495 06
Olaszország - Norvégia
Vendég és több (1X2 + Gólszám 5,5)
05.19. 16:20
3,05
20526 V
Magyarország - Nagy-Britannia
Több, mint 4,5 (Gólszám 4,5)
05.19. 20:20
1,52
20673 06
Szlovénia - Szlovákia
Vendég és több (1X2 + Gólszám 5,5)
05.19. 20:20
2,62
4-es kötés (1x)
3/4 kombináció
Odds összesen: 24,28
Tét összesen: 5 000 Ft (1+4)*1000
Maximum nyeremény: 121 420 Ft
Kód:10098
10.15-ig.
Egyenes és 3/4-ben.
5.000==>121.420 Ft.
Prematch szelvény
10098
20429 04
Lettország - Ausztria
Hazai és több (1X2 + Gólszám 5,5)
05.19. 16:20
3,80
20495 06
Olaszország - Norvégia
Vendég és több (1X2 + Gólszám 5,5)
05.19. 16:20
3,05
20526 V
Magyarország - Nagy-Britannia
Több, mint 4,5 (Gólszám 4,5)
05.19. 20:20
1,52
20673 06
Szlovénia - Szlovákia
Vendég és több (1X2 + Gólszám 5,5)
05.19. 20:20
2,62
4-es kötés (1x)
3/4 kombináció
Odds összesen: 24,28
Tét összesen: 5 000 Ft (1+4)*1000
Maximum nyeremény: 121 420 Ft
andros 2026.05.19. 09:33:37
semleges nézőként azért mégis jobb,ha a City behúzza ma ezt.A Foci érdeke,h ez megtörténjen.Csak ne bátorítsam annyira Tóth Alex esetleges jó játékát:)
istvan16 2026.05.19. 11:46:00
Sziasztok. Tippjáték 2/7:
Fogadáskészítő
Al-Qasim SC - Naft Maysan
2,55
05966 H
IgenMindkét csapat szerez gólt
05968 V
Több, mint 2,5Gólszám 2,5
Fogadáskészítő
Al-Qasim SC - Naft Maysan
2,55
05966 H
IgenMindkét csapat szerez gólt
05968 V
Több, mint 2,5Gólszám 2,5
fazi77 2026.05.19. 12:33:40
Hali
Mai menet, 2/7
Szombathely - Szolnok
Pontszám: több, mint 169,5
Odds: 1,94
18:00
Mai menet, 2/7
Szombathely - Szolnok
Pontszám: több, mint 169,5
Odds: 1,94
18:00
zsetonos 2026.05.19. 13:21:50
Ha fogadnék...
Fogadáskészítő
Szombathely - Szolnok
2,54
05743 H
Szombathely
1. félidő - 1X2
09905 V
Több, mint 42,5
1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 42,5
Fogadáskészítő
Szombathely - Szolnok
2,54
05743 H
Szombathely
1. félidő - 1X2
09905 V
Több, mint 42,5
1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 42,5
MCS80 2026.05.19. 13:30:42
Sziasztok!
Ezt egy esélyes tipp...
36763 H
Olaszország - Norvégia
Igen (Jacob Berglund szerez gólt?)
05.19. 16:20
3,60
Ezt egy esélyes tipp...
36763 H
Olaszország - Norvégia
Igen (Jacob Berglund szerez gólt?)
05.19. 16:20
3,60
zsetonos 2026.05.19. 13:31:17
Ezt még megjátszanám, ha mixelnék.
20429 04
Lettország - Ausztria
Hazai és több (1X2 + Gólszám 5,5)
05.19. 16:20
3,85
A Lettek jobbak mint mi.
20429 04
Lettország - Ausztria
Hazai és több (1X2 + Gólszám 5,5)
05.19. 16:20
3,85
A Lettek jobbak mint mi.
MCS80 2026.05.19. 13:34:38
És egy kosár:
06457 V
New York - Cleveland
Több, mint 113,5 (Hazai csapat - Pontszám 113,5)
05.20. 02:00
1,96
06457 V
New York - Cleveland
Több, mint 113,5 (Hazai csapat - Pontszám 113,5)
05.20. 02:00
1,96
andros 2026.05.19. 13:36:32
@kis.herceg: egyáltalán nem reménytelen 40-es
@zsetonos: sztem jó lesz,6+-osnak gondolom,lett győzelemmel(hacsak nem 3-3,.. 6 gól meglesz)
@MCS80: bátran kell ezekhez nyúlni,jó példával rukkolt elő eddig több esetben is fulkajak.
@zsetonos: sztem jó lesz,6+-osnak gondolom,lett győzelemmel(hacsak nem 3-3,.. 6 gól meglesz)
@MCS80: bátran kell ezekhez nyúlni,jó példával rukkolt elő eddig több esetben is fulkajak.
andros 2026.05.19. 13:49:26
@istvan16: tegnap nem raktam fel volna a házat a svéd2-es tippedre,de felraktam volna mennyiazannyi hétvégi dodgemezését a saját izráeli gólváltós overemre,
errefel az enyém 3-0 után vendéggól nélkül maradt,elment mint japán gyors a máv szerelvénye mellett,a tied meg simán jött-izgulásmentesen.
Ma dettó,..fegyverrel halántékomra célozva-se írnám alá,h egy 6 pontos iraki s.ggutolsó egy élethalál-kiesésért küzdő vendégcsapat ellen lehoz egy gólváltós overes meccset,de feltenném a kecske kóstolt káposztára minden kanyim a mai tippjátékomra,ahol a mtaviv idegenben egy számára tétmentesen GG overezik.
Lehet,h ma is rábólintasz,jómagam meg árnykra vetődök ismét?
errefel az enyém 3-0 után vendéggól nélkül maradt,elment mint japán gyors a máv szerelvénye mellett,a tied meg simán jött-izgulásmentesen.
Ma dettó,..fegyverrel halántékomra célozva-se írnám alá,h egy 6 pontos iraki s.ggutolsó egy élethalál-kiesésért küzdő vendégcsapat ellen lehoz egy gólváltós overes meccset,de feltenném a kecske kóstolt káposztára minden kanyim a mai tippjátékomra,ahol a mtaviv idegenben egy számára tétmentesen GG overezik.
Lehet,h ma is rábólintasz,jómagam meg árnykra vetődök ismét?
istvan16 2026.05.19. 14:43:30
@andros: Szia.a tegnapiban 90%-ban biztos voltam.A maira babonából nem reagálok...majd holnap megvitatjuk :)
andros 2026.05.19. 14:49:21
@istvan16: én a mai maccabi tel aviv GG+-os tippjátékos szaromban 99,999999%-ig biztos vagyok.
istvan16 2026.05.19. 14:50:26
@andros: akkor úgy legyen!
andros 2026.05.19. 15:09:14
@istvan16: a dolog érdekessége,h a nagytippjátékos mai GG+-ban meg 100%-ig biztos vagyok,hahaha:)
andros 2026.05.19. 15:22:30
@kis.herceg: visszatérve a triódhoz,azt értem és vallom,h 4+ az olasz osztályozós visszavágó 2-2 után,a francia odavágós első felvonás tuttkóra GG+-os,ha mákod van akkor 2-1 és nem 1-2,sztem az egyik lejön-de azt a rizikót,h egy érdektelen meccsen az utolsó előtti 3 gólt is rúg odahaza..,ez nem kizárt!(lásd pont a tegnapi másik izraeli tippjátékos meccsem),de sajnálatos lenne ezzel elrontani a másik 2 szupertippet.
Persze ne tántorítson el írásom,a 40-es szépen hozhat.
Persze ne tántorítson el írásom,a 40-es szépen hozhat.
andros 2026.05.19. 15:25:22
@HANNIBAL179: nem írtam a 4-esedről,az olasz meccs a kakukktojás,másik 3 finom,ízletes kaszinótojás-szeletke!
oldrider 2026.05.19. 17:19:08
@zsetonos: Prón csak pontos gólszámot lehet rá fogadni: 0 vagy 1. Az egész meccsre meg 1,14 a 1,5 +.
zsetonos 2026.05.19. 17:46:39
A 2. harmad eredménye ismét megerősített a hitembe, hogy nem szabad mixelni.
istvan16 2026.05.19. 17:51:58
@andros: akkor meg is vagyunk...?55 perc alatt..?
tibák 2026.05.19. 18:36:06
Ezek a lettek,hova lettek?
andros 2026.05.19. 18:51:03
@istvan16: ördögöd van!,gratula,sztem ez részedről inkább megérzésféleség,mint statisztika:),
inkább erre tettem volna mint korongra,soha többet korong-vb!,kivétel a svédek meg csehek,akik tudnak overes meccset lehozni,többiek nem.
A lettek fociban se képesek 2-nél többet rúgni senkinek,akkor hogyan gondoltam,h 4-et bevágnak ma?
Tartom,h a saját tippjátékos elgondolásaim is jönnek később,de kár a korong-férgesért.
inkább erre tettem volna mint korongra,soha többet korong-vb!,kivétel a svédek meg csehek,akik tudnak overes meccset lehozni,többiek nem.
A lettek fociban se képesek 2-nél többet rúgni senkinek,akkor hogyan gondoltam,h 4-et bevágnak ma?
Tartom,h a saját tippjátékos elgondolásaim is jönnek később,de kár a korong-férgesért.
andros 2026.05.19. 18:54:47
nincs sértődés,felőlem lehet bárki részéről,magasról teszek rá.Mostantól kezdve jól megnézem,h kinek a meglátásra hagyatkozhatok és kinek nem.Elvégre nem babra megy a mai nehéz időkben.Egy kezemen megszámolhatom tehát,h kire hagyatkozhatok legközelebb...beleértve a magam korongos szar meglátásaimat hanyagolom ezentúl.
AirTiger1 2026.05.19. 18:58:32
@andros: szia tegyél a brit-magyar korongra döntetlent,eléggé kézenfekvő tipp.4 es odds.
istvan16 2026.05.19. 19:16:52
@andros: nem csupán megérzés, hidd el...1,hazai gyengébb, vendég erősebb .Ez nálam már alapot szolgáltat G-G-ra.2.utolso 3-4 bajnoki meccsükön potyogtak a gólok. Két 6+,4 db 4+,2 gg+.3.az egymás elleni meccseinek is viszonylag gyakori a gg over..kb ezekből indultam ki..csak egyet sajnálok, hogy ezeket a tippjeimet sosem rakom meg szólóban, hanem mindig kombinált fogadásban.6/9- Ben általában..pedig ha az utolsó másfél hetet nézem, és minden nap csak 10 ezer téttel számolok, akkor ma már vaskosan plusszos lennék...így meg...
andros 2026.05.19. 19:19:35
@AirTiger1: nem teszem,viszont megértem most azt,h miért idegesítő az,amikor előzőleg Istvánon kívül jó beírás nem született és akkor utólag majd jönnek a nyertes szelókkal való hencegések.Tényleg k.rvára idegesítő!
Most saját bőrömön érzem át a bukás hangulatában.
Most saját bőrömön érzem át a bukás hangulatában.
andros 2026.05.19. 19:31:44
@istvan16: feljegyzem az okos beszédet ..egyúttal kiegészítem néhány meglátással.Ami az oddstatot illeti,a hétfő az alap.Szépen felírod a GG oddsait fociban(nem számít,h később változik),a kiindulópontod az,h te nézted,ergo rád vonatkozik akkor carpe diemesen.
Tehát hétfőn felírod a focimeccsek GGoddsait,és kimutatást végzel a nap végén.Garantálom,h azon a héten péntekkel bezárólag kijövősök lesznek ezek az oddsok.Nem egy tippjátékot megnyertem már ezzel a segítséggel,amikor lövésem sem volt,h mit rakjak-még egy 60 ezres tippjátékot is ezzel nyertem meg,vagyis 30%-al segített,mivel több ötletem volt,de nem tudtam,h mi döntsön.
Visszatérve a meglátásaidra,ami működik saját munkádként az jó,arra lehet alapozni.
Esetemben-amikor most olvaslak..amiben 1et értek veled,h a gyenge otthon fogadja az erősebbet,ezek jórészt tényleg GGgólváltósak.Azonban n pont fordított statisztikát alkalmazok:),ha sok az over egymás közt,ha sok a GG+ és főleg 3 db 6+ meg 4+ is volt,ahogy írtad-akkor a valószínűség-számítás szt.elkövetkezik egy underes NG-s időszak is.
De!elismerem,h ez a meglátás sem sikeres,sőőt,újabban a Te statisztikád a célravezetőbb és sikeresebb,mert ahol voltak gólok,ott lesznek máskor is,aki meg impotens,az az is marad egész szezonban!
Tehát hétfőn felírod a focimeccsek GGoddsait,és kimutatást végzel a nap végén.Garantálom,h azon a héten péntekkel bezárólag kijövősök lesznek ezek az oddsok.Nem egy tippjátékot megnyertem már ezzel a segítséggel,amikor lövésem sem volt,h mit rakjak-még egy 60 ezres tippjátékot is ezzel nyertem meg,vagyis 30%-al segített,mivel több ötletem volt,de nem tudtam,h mi döntsön.
Visszatérve a meglátásaidra,ami működik saját munkádként az jó,arra lehet alapozni.
Esetemben-amikor most olvaslak..amiben 1et értek veled,h a gyenge otthon fogadja az erősebbet,ezek jórészt tényleg GGgólváltósak.Azonban n pont fordított statisztikát alkalmazok:),ha sok az over egymás közt,ha sok a GG+ és főleg 3 db 6+ meg 4+ is volt,ahogy írtad-akkor a valószínűség-számítás szt.elkövetkezik egy underes NG-s időszak is.
De!elismerem,h ez a meglátás sem sikeres,sőőt,újabban a Te statisztikád a célravezetőbb és sikeresebb,mert ahol voltak gólok,ott lesznek máskor is,aki meg impotens,az az is marad egész szezonban!
andros 2026.05.19. 19:33:22
@istvan16: vigyázat:szombat és vasárnap felejtős az oddstat!,mindegy,h ez kijött egész héten,hétvégén oddstat felejtős!
istvan16 2026.05.19. 19:38:46
@andros: igen .sajnos a hétvége nagyon kemény dió. Ott meg főleg igyekszem kerülni az ismertebb bajnokságokat..és az a baj, sok meccs van, és abból nehezebben találom meg a nyerőt, mint mikor ilyen kevés meccs van mint ma..
istvan16 2026.05.19. 19:40:28
@andros: hmmm érdekes amiket mondasz...hogy vezetni az oddsokat...általában milyen oddsok kijövősek? Az én agyam vhogy nem tud arra átállni, hogy sok gg után jön a kevés gól...de nem vagyunk egyformák..
andros 2026.05.19. 19:42:35
@istvan16: sajnos nem egyszerű szakma ez,most megtapasztalod-ezt én is többször,h hiába ez a meglátás,6 meccsre már nem érvényes.
Ott van Norbert kiváló 4-5 gólos meg 3-5 gólos sikeres tippjátékozó esete.Kiválóan hozza átlagban a 4-5 gólos meccseit,de amikor jutalomjátékban ebből 4-5 darabot is kiválaszt,ott már elmarad a siker.Sajnos ez érvényes akármilyen-bármilyen jó módszerre.
Pont ezért próbálkozok komplex sportfogadó lenni,azaz óriási rutin és napi 30 meccs foglalkoztatása.legalább kiismerem magam ebben a világban,gyűjtöm a tapasztalatokat és abból merítkezek.Merítkeznék,de sokszor elfeledkezek ezekről a fontos tapasztalatokról.Régen egy nagy füzetbe vezettem be ezeket,amit aranyfüzetnek neveztem el.
Sajnos az élet velejárói is besegítenek,h elfeledkezzek,meg nyilván a pénz hiányának a realitása sok esetben.
Ha profi sportfogadó lennék és csak ezzel foglalkoznék,akkor elérném az áhított sikert,de emocionális alkatként jobban érdekelnek az emberközeli dolgok,témák,a lelki sík mintsem a pragmatikus vadászat.
Ott van Norbert kiváló 4-5 gólos meg 3-5 gólos sikeres tippjátékozó esete.Kiválóan hozza átlagban a 4-5 gólos meccseit,de amikor jutalomjátékban ebből 4-5 darabot is kiválaszt,ott már elmarad a siker.Sajnos ez érvényes akármilyen-bármilyen jó módszerre.
Pont ezért próbálkozok komplex sportfogadó lenni,azaz óriási rutin és napi 30 meccs foglalkoztatása.legalább kiismerem magam ebben a világban,gyűjtöm a tapasztalatokat és abból merítkezek.Merítkeznék,de sokszor elfeledkezek ezekről a fontos tapasztalatokról.Régen egy nagy füzetbe vezettem be ezeket,amit aranyfüzetnek neveztem el.
Sajnos az élet velejárói is besegítenek,h elfeledkezzek,meg nyilván a pénz hiányának a realitása sok esetben.
Ha profi sportfogadó lennék és csak ezzel foglalkoznék,akkor elérném az áhított sikert,de emocionális alkatként jobban érdekelnek az emberközeli dolgok,témák,a lelki sík mintsem a pragmatikus vadászat.
andros 2026.05.19. 19:47:29
@istvan16: pont ez a lényeg,h ez változik,Tavaly rengeteget nyertem a GG 1,83-as oddsal,az egyik legbiztosabb odds volt.Meg a GG 1,61..,na ezek rendszerint GG 4+,5+,6+-os meccsek voltak.
Ám idén többször buktam már a GG 1,83-al.
Tavaly a GG 1,86 volt a másik bejövős odds.Idén már többször buktam az 1,86-al mintsem nyertem volna.
Ezért jutottam arra a következtetésre,h elkezdem hét elején és a kijövős oddsokat viszem tovább péntekkel bezárólag.Most hétfőn vagyis tegnap elmulasztottam sajnos a megfigyelést.Kár érte.Remélhetőleg jövő héten résen leszek.
Ám idén többször buktam már a GG 1,83-al.
Tavaly a GG 1,86 volt a másik bejövős odds.Idén már többször buktam az 1,86-al mintsem nyertem volna.
Ezért jutottam arra a következtetésre,h elkezdem hét elején és a kijövős oddsokat viszem tovább péntekkel bezárólag.Most hétfőn vagyis tegnap elmulasztottam sajnos a megfigyelést.Kár érte.Remélhetőleg jövő héten résen leszek.
andros 2026.05.19. 19:52:06
@istvan16: Idén a sikeres oddsok..hogy mondjak is valamit..a GG 1,67..meg a GG 1,85..ez az új módi egyelőre.
Ám,ha ezt így leírom,akkor erre felfigyelhetnek a bukik is ,tehát ezt jobb a nyerés érdekében titokban tartani.Nem más elől elzárva,nem itteni kollégák elől elzárva,hanem az oddsállapítók elől,mert rögtön lépnek ezügyben.
Ezért dolgoztam ki a legjobb oddstatos meglátást:hétfőn ami sikeres..azt kell rakni még 5 napig,mindegy,h tudatodban,emlékfoszlányodban ott ég pl-ul az 1,83 emléke.
Ám,ha ezt így leírom,akkor erre felfigyelhetnek a bukik is ,tehát ezt jobb a nyerés érdekében titokban tartani.Nem más elől elzárva,nem itteni kollégák elől elzárva,hanem az oddsállapítók elől,mert rögtön lépnek ezügyben.
Ezért dolgoztam ki a legjobb oddstatos meglátást:hétfőn ami sikeres..azt kell rakni még 5 napig,mindegy,h tudatodban,emlékfoszlányodban ott ég pl-ul az 1,83 emléke.
AirTiger1 2026.05.19. 19:53:15
@andros: ez hobby, ha sok pénzed van, és szólóban játszol kizárólag 1 eseményeket, akkor lehet(ne) pénzt csinálni, de mivel az ördög irányítja a szerencsejátékot, biztos lehetsz benne hogy végül koldusbotra jutsz.
Én azért játszom,mert szeretek elemezgetni,és izgulni,hogy mikor villog a piros pötty. De játéknak fogom fel, napi 1-2 ezrest megér,többet nem.
Én azért játszom,mert szeretek elemezgetni,és izgulni,hogy mikor villog a piros pötty. De játéknak fogom fel, napi 1-2 ezrest megér,többet nem.
istvan16 2026.05.19. 19:53:53
@andros: ma a Monza,Rouen gg 1,87 mindegyik..chelsea 1,61..kíváncsi leszek kijönnek ...véleményem szerint mindhárom gg!
istvan16 2026.05.19. 19:55:41
@andros: igen. Sajnos nem szabad villággá kürtölni az észrevételeket, mert a bukik figyelnek..
andros 2026.05.19. 19:56:43
@istvan16: közben látod a maccabi tel avivos GG+-os tippemet:24 perc után 1-1,ez a meccs kiválasztása nem oddstat volt,hanem alapos munka,utánajárása az izraeli bajnokságnak.Sztem nem marad ennyi,ergo én is hozom a saját meccsem,ha igazán odateszem magam.
andros 2026.05.19. 19:58:58
@istvan16: meg is van 28.perc után,azaz 2-szer kevesebb idő alatt,mint a te 52 perces meccsed:))))hahaha:))
andros 2026.05.19. 20:01:14
@istvan16: igen a Monza HGG,GG+ és a francia meccs GG+-ában ma nagyon bízom,uakkor a Genk HGG-ben is,valamint a későbbi szlovák V 6+-ban is.Ez utóbbi a fránya korong ismét.
istvan16 2026.05.19. 20:01:24
@andros: jaa akkor te nyertél ?bár oddsban meg tuti én?
andros 2026.05.19. 20:04:10
@AirTiger1: ott a pont.Valóban az ördög irányítja.Ördög alatt a Mammont értem,a pénz istenét!
andros 2026.05.19. 20:13:00
@istvan16: mondok egy másik dolgot is,amit szintén felírtam az ,,aranyfüzetembe" és csesztem betartani!
Bakker főni emlékszik rá,h többször említettem már.
A forma fogadója,de ezalatt értek jó fogadókat is,de most kimondottan a forma fogadójára értem ezt.Ez Volt bakkerfőni is,meg Tigris is,sikerszériájuknál gyakran ráhibáztak 6+-os meccsekre!azaz azokat a meccseket foglalkoztatták GG+-ra,amelyek azidőtájt éppen 6+-ra jöttek ki.Most te vagy az új király kétségtelenül..,ez vitathatatlan!
Nézz rá a mai meccsedre..iraki bajnokságban 2-5!!!!!!!!!!
..és ott van az én maccabi meccsem,,ami szintén efelé tendál..
2 meccs és ebből
már több 100 ezret lehetett volna nyerni kis befizetéssel!
hogy a fenébe nem tartom be amit évtizedekig kifejlesztettem?ezek mind ismétlődnek...,mindig az új király estében.
Ennyi kell,h tetemes pénzhez juss!csak ennyi..
nem 6 meccs az általad felfedezett módszerrel,nem 3,4 meccs Norbi 3-4 gólos meccseivel,2 meccs 6 gólra és asta la vista!
Bakker főni emlékszik rá,h többször említettem már.
A forma fogadója,de ezalatt értek jó fogadókat is,de most kimondottan a forma fogadójára értem ezt.Ez Volt bakkerfőni is,meg Tigris is,sikerszériájuknál gyakran ráhibáztak 6+-os meccsekre!azaz azokat a meccseket foglalkoztatták GG+-ra,amelyek azidőtájt éppen 6+-ra jöttek ki.Most te vagy az új király kétségtelenül..,ez vitathatatlan!
Nézz rá a mai meccsedre..iraki bajnokságban 2-5!!!!!!!!!!
..és ott van az én maccabi meccsem,,ami szintén efelé tendál..
2 meccs és ebből
már több 100 ezret lehetett volna nyerni kis befizetéssel!
hogy a fenébe nem tartom be amit évtizedekig kifejlesztettem?ezek mind ismétlődnek...,mindig az új király estében.
Ennyi kell,h tetemes pénzhez juss!csak ennyi..
nem 6 meccs az általad felfedezett módszerrel,nem 3,4 meccs Norbi 3-4 gólos meccseivel,2 meccs 6 gólra és asta la vista!
andros 2026.05.19. 20:19:28
Don Fanucci a legokosabb köztünk mert rátért erre és ezt alkalmazza!Mega-gigaoddsokra.Nyilván erre kell egy tetemes pénzalap,de akkoris!Most nem a pénzről megy a duma,hanem a módszerről.
andros 2026.05.19. 20:46:12
Monza meccstől nem kell megijedni,az odavágós 2-2 is félidőben 0-0 volt.
andros 2026.05.19. 21:09:27
@kis.herceg: hihetetlen,megvan a maccabi haifa 3+gólod,a laval2+is kijövősre változik,marad a k.rva olasz meccsed 4 gólra.
Mennyi Ejakulaziora képes Bastian Schweinsteiger 2026.05.19. 21:10:16
Laza 5:1 ideje
Másik meccs 6:1 szlovakia
Másik meccs 6:1 szlovakia
andros 2026.05.19. 21:14:11
@kis.herceg: az odavágón a 2.félidő 59,6.,7. és 89 percében lett a 4 gól,azaz kb így kell szorítani neki.
andros 2026.05.19. 21:17:44
@kis.herceg: az első gól a nehéz,utána beindul a hátrányban lévő kitámad.
andros 2026.05.19. 21:29:26
most már kezdhetünk aggódni az olasz meccsen.Ezt kb úgy mondtam,mint Tony Curtis a minden lében 2 kanálban Roger Moorenak,amikor megtudták,h időzített bomba van a szobában és 2 percre van beállítva.
egy Curtis van,Tony nem ez a magyar faszkalap.
egy Curtis van,Tony nem ez a magyar faszkalap.
andros 2026.05.19. 21:47:06
mindannyiunkat kicsontoznak ismét a k.
rva digók!,hányszor eltaknyoltunk már miattuk?
nem is csoda,h amikor egy nemzetközi standon jártam,haveri brancs alakult ki este:a dán lány a francia fiúval flörtölt,a lusitán együtt kortyolgatta a finom bort a spanyollal ,a flamandok,belgák-hollandok együtt söröztek a skótokkal.
De az olaszt mindegyik kiközösítette!,biztos oka volt a kivagyiság lehetett a fő ok!
Én meg kiközösítem az oalsz érdekeltségű focit a továbbiakban!
rva digók!,hányszor eltaknyoltunk már miattuk?
nem is csoda,h amikor egy nemzetközi standon jártam,haveri brancs alakult ki este:a dán lány a francia fiúval flörtölt,a lusitán együtt kortyolgatta a finom bort a spanyollal ,a flamandok,belgák-hollandok együtt söröztek a skótokkal.
De az olaszt mindegyik kiközösítette!,biztos oka volt a kivagyiság lehetett a fő ok!
Én meg kiközösítem az oalsz érdekeltségű focit a továbbiakban!
andros 2026.05.19. 22:23:49
@bakker.: közben nem az vitte el,hanem a francia meccs a nagy nyereményt.1-1 maradt .
andros 2026.05.19. 22:28:01
@bakker.: andros 2026.05.19. 08:00:47
Üdv,
@don fanucci: teljesen 1et értek veled,ez elsősorban a foci szempontjából ellenszenves,csak másodsorban a gólváltós over meccsekben reménykedőknek.
A spanyol edzőt okolom érte,Wengerrel álomszép foci volt,többgólos.
A Psg alázza meg őket több góllal Bp-en a döntőben,de nekik viszont nem jó ómen egy angol csapat a döntőben,az alulértékelt Chelsea is agyonverte a legfontosabb meccsen.
Az már felejtős,h a bajnokságot elveszítik,szinte kizárt,azt el lehet felejteni rögvest.
Főleg úgy,h ma nem nyer a City:)
Válasz erre
andros 2026.05.19. 08:07:27
Főleg azért nem nyer ma a City,mert a mutinak sem mindegy a meccs,a győzelemmel még megcsíphetik a Poolt a Bl-les indulásért,az esélyt meg kell tehát ragadni,győzelemért mennek ma ők is,nem remiért.na ilyenkor egy kiélezett meccs lehet egy remi.
saját beírt meglátásomról lebeszéltem magam,az mehetett volna a francia meccs helyére,mind2 tippjátékos tippem jó volt,rajta is volt a szelón.
Üdv,
@don fanucci: teljesen 1et értek veled,ez elsősorban a foci szempontjából ellenszenves,csak másodsorban a gólváltós over meccsekben reménykedőknek.
A spanyol edzőt okolom érte,Wengerrel álomszép foci volt,többgólos.
A Psg alázza meg őket több góllal Bp-en a döntőben,de nekik viszont nem jó ómen egy angol csapat a döntőben,az alulértékelt Chelsea is agyonverte a legfontosabb meccsen.
Az már felejtős,h a bajnokságot elveszítik,szinte kizárt,azt el lehet felejteni rögvest.
Főleg úgy,h ma nem nyer a City:)
Válasz erre
andros 2026.05.19. 08:07:27
Főleg azért nem nyer ma a City,mert a mutinak sem mindegy a meccs,a győzelemmel még megcsíphetik a Poolt a Bl-les indulásért,az esélyt meg kell tehát ragadni,győzelemért mennek ma ők is,nem remiért.na ilyenkor egy kiélezett meccs lehet egy remi.
saját beírt meglátásomról lebeszéltem magam,az mehetett volna a francia meccs helyére,mind2 tippjátékos tippem jó volt,rajta is volt a szelón.
oldrider 2026.05.19. 23:14:45
@andros: A focihoz nem értek, nem tudok hozzászólni, de amit Tony Curtisről meg a magyar kábítószeres celebről írtál azzal nagyon egyetértek!
oldrider 2026.05.19. 23:32:18
@bakker.: Elnézést kérek, de rápillantottam a heti játék táblázatára és látom már készül, viszont a mai tippem szorzója rosszul van beírva.
Heti játék 2/7
39140 01
Helsingborg - Varberg
Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
05.19. 19:00
2,05
(Mondjuk én ennél is többért játszottam a prón, de beíva 1,86 van. )
Ha mód van rá, légyszíves korridáld már!
Heti játék 2/7
39140 01
Helsingborg - Varberg
Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
05.19. 19:00
2,05
(Mondjuk én ennél is többért játszottam a prón, de beíva 1,86 van. )
Ha mód van rá, légyszíves korridáld már!


