Ne legyél mohó, mert elfogy a zsozsó!
(Angelina87)
A bejegyzés trackback címe:
https://tippmix.blog.hu/api/trackback/id/tr818864390
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
bakker. 2025.05.22. 05:25:16
Üdv mindenkinek!
A mai baseball páros:
49388 V
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult
Több, mint 2,5 (Vendégcsapat - Pontszám 2,5)
1,82
49364 V
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants
Több, mint 2,5 (Hazai csapat - Pontszám 2,5)
1,80
Sok szerencsét!
A mai baseball páros:
49388 V
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult
Több, mint 2,5 (Vendégcsapat - Pontszám 2,5)
1,82
49364 V
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants
Több, mint 2,5 (Hazai csapat - Pontszám 2,5)
1,80
Sok szerencsét!
bakker. 2025.05.22. 05:30:47
A Dallas szépen megfordította, 1-3-ról 6-3! Csinált egy hihetetlen 5-0-ás 3. harmadot.
2025.05.22. 07:11:09
Megcselekedtük amit megkövetelt a haza.
2025.05.22. 07:12:13
Erős egészséget!
2025.05.22. 07:31:27
09162 V
Svájc - Ausztria
Több, mint 1,5 (Vendégcsapat - Gólszám 1,5)
2,21
A "falusi németeket" jónak gondolom erre az eredményre.
Svájc - Ausztria
Több, mint 1,5 (Vendégcsapat - Gólszám 1,5)
2,21
A "falusi németeket" jónak gondolom erre az eredményre.
2025.05.22. 07:37:05
Vajon mennyi lehetett a nem lő mindkét csapat gólt és hazai?
bakker. 2025.05.22. 07:56:45
@zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor.: 5,5 vagy magasabb lehetett.
Kiváncsi vagyok, mi lesz Amorim sorsa. A United nagyon sok pénztől esett el a BL nélkül.
Kiváncsi vagyok, mi lesz Amorim sorsa. A United nagyon sok pénztől esett el a BL nélkül.
bakker. 2025.05.22. 08:06:09
A Tottenham megérdemelten nyert, nagyot küzdöttek. Nem volt szép meccs, de kiélezett, izgalmas volt sok lappal.
2025.05.22. 08:12:35
@bakker.: Ha szerepelt a szerződésében a répaliga megnyerése, akkor nem sok esélyt látok a további MUnkájában.
2025.05.22. 08:30:40
Mai lottó:
08696 V USA - Finnország Finnország (A mérkőzés győztese) 2,50
02475 V Twente - Nijmegen Több, mint 1,5 (Vendégcsapat - Gólszám 1,5) 2,87
49565 V Heidenheim - Elversberg Több, mint 1,5 (Vendégcsapat - Gólszám 1,5) 2,50
09813 V Svédország - Csehország Több, mint 2,5 (Vendégcsapat - Gólszám 2,5)2,59
Odds összesen: 46,46
Tét összesen: 600 Ft 1*600
Maximum nyeremény: 27 875 Ft
kód:12926, friss
08696 V USA - Finnország Finnország (A mérkőzés győztese) 2,50
02475 V Twente - Nijmegen Több, mint 1,5 (Vendégcsapat - Gólszám 1,5) 2,87
49565 V Heidenheim - Elversberg Több, mint 1,5 (Vendégcsapat - Gólszám 1,5) 2,50
09813 V Svédország - Csehország Több, mint 2,5 (Vendégcsapat - Gólszám 2,5)2,59
Odds összesen: 46,46
Tét összesen: 600 Ft 1*600
Maximum nyeremény: 27 875 Ft
kód:12926, friss
2025.05.22. 08:50:50
A finneket teljesen leírják a bukik USA ellen,pedig jók.Ez nagy hiba.
2025.05.22. 08:52:20
Érdemes ránézni a Rosterre,a csapatnevekre:
www.iihf.com/en/events/2025/wm/teams/roster/61447/finland
www.iihf.com/en/events/2025/wm/teams/roster/61447/finland
andros 2025.05.22. 08:54:17
üdv,
ilyen az,amikor 2 gyenge csapat találkozik egy ennyire fontos meccsen.Nulla foci,gyenge támadásszervezés,sok szabálytalanság,sok lap,kevés gól.
Nekem ne hivatkozzanak fáradságra,amikor a kristálypalota 4-2-re nyert,azelőtt volt kettő darab 5 gólos angol bajnoki.Aki tud focizni és profi játékos,annak megy a zsuga,amely csapat meg nem jó,annak a tegnapi erőlködés marad.Ilyen csúnya döntőt rég láttam.
A női foci is kínszenvedés volt,legalább 3 gólt és Győri szépítő találatot azért elvártam,az első ,odavágós fradi előny birtokában,egy ennyire kiváló pályán,esőnek nyoma nem volt.
Ami meg a Crvena-Vojvodina 3-0-át illeti az a mi blogunk népbetegsége!
Itt mindenki(majdnem mindenki)eszelősen ragaszkodik a GG-hez(én is),a Crvena HGG-t szentírásnak vettük,közben ez is kupadöntő volt.Hiába volt 12 perc hosszabbítás tegnap,ha az egyik csapat nagyságrendekkel jobb,nincsenek 1 szinten,a bajnoki meccseken engedték a szépítő gólt,gólokat,itt már nem.
ilyen az,amikor 2 gyenge csapat találkozik egy ennyire fontos meccsen.Nulla foci,gyenge támadásszervezés,sok szabálytalanság,sok lap,kevés gól.
Nekem ne hivatkozzanak fáradságra,amikor a kristálypalota 4-2-re nyert,azelőtt volt kettő darab 5 gólos angol bajnoki.Aki tud focizni és profi játékos,annak megy a zsuga,amely csapat meg nem jó,annak a tegnapi erőlködés marad.Ilyen csúnya döntőt rég láttam.
A női foci is kínszenvedés volt,legalább 3 gólt és Győri szépítő találatot azért elvártam,az első ,odavágós fradi előny birtokában,egy ennyire kiváló pályán,esőnek nyoma nem volt.
Ami meg a Crvena-Vojvodina 3-0-át illeti az a mi blogunk népbetegsége!
Itt mindenki(majdnem mindenki)eszelősen ragaszkodik a GG-hez(én is),a Crvena HGG-t szentírásnak vettük,közben ez is kupadöntő volt.Hiába volt 12 perc hosszabbítás tegnap,ha az egyik csapat nagyságrendekkel jobb,nincsenek 1 szinten,a bajnoki meccseken engedték a szépítő gólt,gólokat,itt már nem.
2025.05.22. 08:56:40
@andros: Szia,én már direkt nem raktam a maiba ggh-t ggv-t.
2025.05.22. 09:40:42
Elversberg: Több, mint 2,5
2,15
Heidenheim - Elversberg
Elversberg sárgalap-szám 2,5 - Rendes játékidő
Ez is megszívlelendő tipp.
2,15
Heidenheim - Elversberg
Elversberg sárgalap-szám 2,5 - Rendes játékidő
Ez is megszívlelendő tipp.
bakker. 2025.05.22. 10:05:05
@zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor.: Azt nem tudom, de azt nyilatkozta, ha elküldik, nem kér semmilyen kártérítést. Nagyon el volt keseredve.
overhunter 2025.05.22. 10:08:06
@zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor.: Remélem olvastad,mielőtt törölték!!! Látod nagyban is így törlik,ha leírod az igazságot!!!!
Ansu Fati 2025.05.22. 11:26:17
@andros: jogos, döntőket eleve kerülni kell, inkább lesz az rossz meccs mint jó. a francia sem meglepő, hogy kevés gólos döntetlen lett igazából.
Hael 2025.05.22. 14:02:45
ludogorec raz nyer 2,19
ff malmö nyer 1,59
grasshoppers nyer 1,71
winterthur nyer 1,70
10,12
ff malmö nyer 1,59
grasshoppers nyer 1,71
winterthur nyer 1,70
10,12
HANNIBAL179 2025.05.22. 15:42:03
Sziasztok!
16.19-ig!
Kód: 90765
1.000==>kb.43.000ft.
Prematch szelvény
90765
03310 V
NY Yankees - Texas
Több, mint 6,5 (Pontszám 6,5)
1,66
03332 V
Toronto - San Diego
Több, mint 7,5 (Pontszám 7,5)
1,51
03375 V
Las Vegas - LA Angels
Több, mint 9,5 (Pontszám 9,5)
1,65
08821 V
USA - Finnország
Több, mint 4,5 (Gólszám 4,5)
1,61
09565 V
Svédország - Csehország
Több, mint 4,5 (Gólszám 4,5)
1,60
00372 V
Czarni Slupsk - Start Lublin
Több, mint 158,5 (Pontszám 158,5)
1,73
00690 03
Olimpia Milano - Trento
Hazai és több (A mérkőzés győztese + Pontszám 163,5)
2,35
7-es kötés (1x)
Odds összesen: 43,32
Tét összesen: 1 000 Ft 1*1000
Maximum nyeremény: 43 315 Ft
16.19-ig!
Kód: 90765
1.000==>kb.43.000ft.
Prematch szelvény
90765
03310 V
NY Yankees - Texas
Több, mint 6,5 (Pontszám 6,5)
1,66
03332 V
Toronto - San Diego
Több, mint 7,5 (Pontszám 7,5)
1,51
03375 V
Las Vegas - LA Angels
Több, mint 9,5 (Pontszám 9,5)
1,65
08821 V
USA - Finnország
Több, mint 4,5 (Gólszám 4,5)
1,61
09565 V
Svédország - Csehország
Több, mint 4,5 (Gólszám 4,5)
1,60
00372 V
Czarni Slupsk - Start Lublin
Több, mint 158,5 (Pontszám 158,5)
1,73
00690 03
Olimpia Milano - Trento
Hazai és több (A mérkőzés győztese + Pontszám 163,5)
2,35
7-es kötés (1x)
Odds összesen: 43,32
Tét összesen: 1 000 Ft 1*1000
Maximum nyeremény: 43 315 Ft
2025.05.22. 17:47:19
Kemény dió lesz a "falusi németeknek" akár az egy gól megszerzése is, nem hogy kettőt.
llégiós 2025.05.22. 17:52:47
Üdv! Mai lottó:
Fc Pristina D
Heidenheim H-3,5
Twente V
Winterthur H-3,5
Livingston H+1,5
Odds.: 266,45
Tét: 670.-
Kód: Lejárt 17.40-kor
Fc Pristina D
Heidenheim H-3,5
Twente V
Winterthur H-3,5
Livingston H+1,5
Odds.: 266,45
Tét: 670.-
Kód: Lejárt 17.40-kor
2025.05.22. 18:00:27
@zsetonos Emlékezz Csúrog, Zsablya, Mozsor.: Nem volt az rossz tipp.De kik azok a "falusi németek"? Megtanulhatnád a nemzetek becsületes neveit,osztrákok,izraeliek,magyarok,románok,angolok,németek,stb.
2025.05.22. 18:01:44
A finnjeimtől bravúr kell,de úgy érzem,meglesz.
2025.05.22. 18:06:28
Csak a miheztartás végett.Kanada és Svédország nyer ma.VB cím várományosa Kanada és Svédország.Kanadát gondolom esélyesnek de a hazai pálya sokat lejt(het):-)
Svédország lesz a befutó szerintem.
Svédország lesz a befutó szerintem.
2025.05.22. 18:09:02
@Masta Killah: Minden nem lehet papirforma a vb-n. Cseheket mindenki lebecsüli.
2025.05.22. 18:10:38
Kód:132236
Svédország-Csehország
Hazai 5,5 több
Oddsz:3,65
5000-18.000
Sok sikert.
Svédország-Csehország
Hazai 5,5 több
Oddsz:3,65
5000-18.000
Sok sikert.
2025.05.22. 18:12:14
@Air Tiger: Nem becsülöm le mert nagyon jók de Stockholmba lesz a meccs és a Svédek bitang erősek.
Buldozer99 2025.05.22. 18:18:54
üdv,
Heidenheim-Elversberg DNB V 2,20
nagyon gyenge a hazai csapat, de az x azért benne lehet..
Svéd Cseh hoki H 1,74
jobbak a svédek szerintem
carolina florida hoki H 1,76
már elbukott egy pályaelőnyt a carolina, ha ma is buknak, nagyon nehezen állnak fel
Aspinall Gerwen H 2,04
sokkal jobb most aspa, és gerwennek tornát kellene nyerni ma, az lehetetlen szerintem, bár bármikor meg tud villani..
okc minnesota 1,72
minnesota 106,5 pont alatt, örülhet a minny hogy itt van, szerintem söprés lesz
5000el csak, rizikósak a meccsek azért
Heidenheim-Elversberg DNB V 2,20
nagyon gyenge a hazai csapat, de az x azért benne lehet..
Svéd Cseh hoki H 1,74
jobbak a svédek szerintem
carolina florida hoki H 1,76
már elbukott egy pályaelőnyt a carolina, ha ma is buknak, nagyon nehezen állnak fel
Aspinall Gerwen H 2,04
sokkal jobb most aspa, és gerwennek tornát kellene nyerni ma, az lehetetlen szerintem, bár bármikor meg tud villani..
okc minnesota 1,72
minnesota 106,5 pont alatt, örülhet a minny hogy itt van, szerintem söprés lesz
5000el csak, rizikósak a meccsek azért
2025.05.22. 21:50:19
Két harmad alatt nem lőtt gólt Canada Dániának, remélem most már nem is fog, jussanak tovább a dánok.
Ansu Fati 2025.05.22. 22:20:17
@bakker.: heiden meg a twente meccs GG+-ban
teljesen biztos voltam, ott jön a gond mikor még egy harmadikat mellé akar tenni az ember :/
teljesen biztos voltam, ott jön a gond mikor még egy harmadikat mellé akar tenni az ember :/


